Zmiany ZUS - E-Składka jeden przelew na własny rachunek w ZUS         Weź WYGODNY KREDYT na SZCZĘŚCIE!!         Załóż swojemu dziecku Rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy KONTO DLA MŁODYCH           Oszczędzaj z naszym Bankiem: E-LokataLokata PODWÓJNY ZYSK, Lokata GWARANTOWANY ZYSK

SKO

 • Pożegnanie uczniów klasy III w Szkole Podstawowej w Sieroniowicach

  W dniu 21 czerwca 2017 r. gościliśmy w szkole filialnej w Sieroniowicach na uroczystym pożegnaniu uczniów klasy trzeciej, którzy od września będą już uczęszczać do siedziby szkoły w Jaryszowie. Uczniowie, pod okiem wychowawcy Pani Grażyny Janiczuk przygotowali program artystyczny, który zaprezentowali zaproszonym gościom oraz swoim rodzicom.

  10 Lipca 2017
  czytaj dalej
 • Zobaczmy jakie dzieci potrafią być pomysłowe! - prace członków SKO przy PSP w Jaryszowie

  W minionym roku szkolnym 2016/2017 jak co roku członkowie SKO musieli wykonać szereg zadań w ramach udziału w Programie TalentowiSKO. Dzieci z SKO działającej przy Publicznej Szkole Podstawowej w  Jaryszowie wzięły udział w konkursie pt. "Maskotka naszej SKO". Wykonane maskotki prezentują duże zaangażowanie oraz poczucie estetyki ich twórców - młodych talentów! Zachęcamy Państwa do zobaczenia naszej galerii. Prezentowane prace zostały zrealizowane pod okiem opiekuna SKO Pani Ilony Morawiec - Konieczny.

  06 Lipca 2017
  czytaj dalej
 • Wyniki etapu regionalnego konkursów w ramach Programu TalentowiSKO

  Znamy już zwycięzców regionalnego etapu konkursów ogłoszonych w ramach Programu TalentowiSKO.

  31 Maja 2017
  czytaj dalej
 • "TalentowiSKO” z wizytą w Strzeleckim Oddziale naszego Banku

  Dnia 17 listopada 2016 r. gościliśmy w Oddziale w Strzelcach Opolskich dzieci z Publicznej Szkoły Podstawowej w Jaryszowie – Szkoły Filialnej w Sieroniowicach. „Lekcja w Banku” została zorganizowana w ramach Program TalentowiSKO. Dzieci z klas I – II z zainteresowaniem przyglądały się pracy kasjera, od zaplecza zobaczyły jak wygląda bankomat, poznały na czym polega praca bankowca.

  17 Listopada 2016
  czytaj dalej
 • Uwaga Szkoły! - rusza IV edycja Programu TalentowiSKO

  Już 30 września startują trzy konkursy dla szkół uczestniczących w Programie TalentowiSKO:

  • Oszczędzanie w SKO procentuje z Bankiem Spółdzielczym (szkoły podstawowe),
  • Spółdzielnia dobrych serc (gimnazja),
  • Inkubator szkolnych biznesów (szkoły ponadgimnazjalne).
  26 Września 2016
  czytaj dalej
 • REGIONALNY ETAP KONKURSU TALENTOWISKO rozstrzygnięty

  Zakończył się  regionalny etap konkurs ogłoszonych w ramach Programu TalentowiSKO - "Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym" dla szkół podstawowych, "Spółdzielnia dobrych serc" dla szkół gimnazjalnych oraz "Inkubator szkolnych biznesów" dla szkół ponadgimnazjalnych.

  03 Czerwca 2016
  czytaj dalej
 • Nowa edycja TalentowiSKO

  1 września br. rozpoczęła się Trzecia Edycja Programu TalentowiSKO – nowatorskiego przedsięwzięcia edukacyjnego Banków Spółdzielczych z Grupy BPS. W Program włączył się również Bank Spółdzielczy w Leśnicy. Bank Spółdzielczy w Leśnicy od lat opiekuje się szkołami w swoim regionie, m.in. przez prowadzenie zajęć dla dzieci w ramach Szkolnych Kas Oszczędności, angażuje się także w proces promowania przedsiębiorczości i wiedzy z zakresu finansów.

   

  Program TalentowiSKO rozszerza działalność Banków Spółdzielczych w zakresie prowadzenia SKO, w tym także Banku Spółdzielczego w Leśnicy, gdyż łączy naukę
  o przedsiębiorczości z misją rozwoju talentów. Adresuje swoje działania do wszystkich typów szkół. Uczy pozytywnego myślenia o pieniądzu. Promuje dobre nawyki oszczędzania
  i zaradność życiową. TalentowiSKO to także nowoczesna platforma internetowa, która wykorzystuje media społecznościowe, blogowanie, gromadzi narzędzia niezbędne do realizacji Programu, daje możliwość zamieszczania i korzystania z treści multimedialnych oraz komunikowania się uczestników projektu.

   

  Zapraszamy na stronę: www.talentowisko.pl  oraz do placówek Banku Spółdzielczego
  w Leśnicy. Nasi pracownicy odpowiedzą na Państwa pytania.

  Na zgłoszenia czekamy do dnia 30 października 2015r.

  06 Października 2015
  czytaj dalej
 • Zakończyły się konkursy w ramach Programu TalentowiSKO

  Teraz czekamy na ich rozstrzygnięcie i trzymamy kciuki za „nasze Szkoły”.

  14 Maja 2015
  czytaj dalej
 • Zapraszamy Szkoły do udziału w Programie TalentowiSKO

  Miło nam poinformować Państwa, że dnia 1 września wystartowała II Edycja Programu TalentowiSKO. Wszystkie Szkoły serdecznie zachęcamy do udziału w Programie.

  Zapraszamy na stronę:  http://www.talentowisko.pl/ oraz do placówek Banku Spółdzielczego w Leśnicy. Nasi pracownicy odpowiedzą na Państwa pytania.

  Na zgłoszenia czekamy do dnia 31 października 2014r.

  08 Września 2014
  czytaj dalej
 • II miejsce w Konkursie dla SKO z SP Nr 3 w Ozimku

  Zdjęcie0196.jpeg

  II miejsce w Konkursie „Dziś oszczędzam w SKO, jutro w Banku Spółdzielczym” na szczeblu regionalnym, w kategorii „duża szkoła” to dla naszych Talentowych wielki sukces. Przypomnijmy, że Szkoła dopiero w październiku ubiegłego roku „zasiliła grono” bankowych Szkolnych Kas Oszczędności, działających pod patronatem naszego Banku i po raz pierwszy przystąpiła do konkursu.

   

  01 Lipca 2014
  czytaj dalej