Uwaga 0 zł Promocja dla nowo zakładanych rachunków       Zmiany ZUS - E-Składka jeden przelew na własny rachunek w ZUS         Weź WYGODNY KREDYT na SZCZĘŚCIE!!         Załóż swojemu dziecku Rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy KONTO DLA MŁODYCH           Oszczędzaj z naszym Bankiem: E-LokataLokata PODWÓJNY ZYSK, Lokata GWARANTOWANY ZYSK

Wydarzenia

 • Bezpieczne finanse seniora, czyli jak nie paść ofiarą oszustwa metodą "na wnuczka" czy "na policjanta"

  Poniżej prezentujemy Państwu folder o charakterze edukacyjnym. Opisano w nim metody stosowane przez oszustów chcących wyłudzić środki finansowe czy kosztowności od potencjalnych ofiar, którymi są w przeważającej części ludzie starsi. Poradnik podpowiada na co senior powinien zwrócić uwagę przy rozmowie z rzekomym wnukiem bądź policjantem i jak reagować kiedy znajdzie się w takiej sytuacji.

  05 Kwietnia 2018
  czytaj dalej
 • Split Payment - podzielna płatność

  Celem wprowadzenia systemu split payment, czyli mechanizmu podzielonej płatności, jest „uszczelnianie systemu podatku od towarów i usług oraz zapewnienie większej stabilności wpływów z tytułu podatku od towarów i usług, jak również zapobieganie unikaniu płacenia podatku”.

  Głównym założeniem mechanizmu split payment jest podzielenie płatności za dostarczone towary lub wyświadczone usługi na kwotę netto, która wpłacana będzie przez nabywcę na rachunek rozliczeniowy banku dostawcy lub usługodawcy oraz kwotę podatku VAT, która trafiała będzie bezpośrednio na odrębny rachunek bankowy VAT.

  Płatność za fakturę w obrocie między przedsiębiorcami obecnie trafia w całości na rachunek sprzedawcy, a ten, dokonuje stosownych rozliczeń z urzędem skarbowym, między innymi uiszcza kwotę należnego podatku VAT. W praktyce zdarza się jednak, że te środki do budżetu nie trafiają, czyli można powiedzieć, że nie zawsze sprzedawca wywiązuje się z tego co powinien względem urzędu skarbowego uczynić. Split payment ma na celu takie zachowania uniemożliwić, a przynajmniej znacząco utrudnić.

  05 Kwietnia 2018
  czytaj dalej
 • Harmonogram Grup Członkowskich

  Zarząd Banku Spółdzielczego zawiadamia o terminach spotkań grup członkowskich. Prosimy o zapoznanie się z harmonogramem oraz porządkiem obrad. Spotkania odbędą się w dniach od 4 do 25 kwietnia 2018 r.

  28 Marca 2018
  czytaj dalej
 • Wesołych Świąt Wielkanocnych

  NOWE_życzenia-Wielkan.2018_OK.jpeg

  28 Marca 2018
  czytaj dalej
 • "Bezpieczne zakupy w Internecie- dobre praktyki"

  Na stronie Związku Banków Polskich został opublikowany materiał pt. "Bezpieczne zakupy w Internecie - dobre praktyki". Zachęcamy Państwa do zapoznania się z jego treścią w celu dokonywania w sposób bezpieczny zakupów w Internecie. Zależy nam na przeciwdziałaniu przypadkom oszukiwania klientów korzystających z zakupów w Internecie.

  02 Marca 2018
  czytaj dalej
 • Konkurs "Rymowanka o oszczędzaniu i talentach" w SKO Sieroniowice

  20180201_115602.jpeg

  W styczniu b.r. nasi eskaowicze z sieroniowickiej szkoły wzięli udział w konkursie "Rymowanka o oszczędzaniu i talentach". Każde dziecko miało za zadanie ułożyć krótki wierszyk, wyliczankę, rymowankę która mówiłaby o jego talentach i oszczędzaniu w SKO. Wszystkie rymowanki zostaną zaprezentowane na szkolnym przedstawieniu w marcu.

  22 Lutego 2018
  czytaj dalej
 • Olimpiada sportowa młodych talentowiczów z sieroniowickiej szkoły

  20180221_131100.jpeg

  W dniu 21.02.2018 r. w sieroniowickiej szkole członkowie SKO wzięli udział w "Olimpiadzie Sportowej z Bankiem Spółdzielczym", zorganizowanej przez opiekuna grupy Panią Grażynę Janiczuk.

   

  22 Lutego 2018
  czytaj dalej
 • Radosnych Świąt Bożego Narodzenia

  19 Grudnia 2017
  czytaj dalej
 • Zakończył się Konkurs "Świąteczna skarbonka" w sieroniowickiej szkole

  14 grudnia w szkole filialnej w Sieroniowicach rozwiązano konkurs techniczno-plastyczny "Świąteczna skarbonka". Nasi eskaowicze, z pomocą swoich rodziców, wykonali prace przestrzenne. Wykorzystali bardzo różne materiały i surowce wtórne. Pomysłowość wykonawców nie znała granic. Zachęcamy do zobaczenia galerii zdjęć z wykonanymi pracami.

  18 Grudnia 2017
  czytaj dalej
 • Uwaga zmaiana godzin pracy w dniu 08.12.2017 r.(piątek) w kilku placówkach Banku

  Zarząd Banku Spółdzielczego w Leśnicy informuje, iż w dniu 08 grudnia 2017r. (piątek) w następujących placówkach Banku Spółdzielczego w Leśnicy zostały skrócone godziny pracy.

  07 Grudnia 2017
  czytaj dalej