Zmiany ZUS - E-Składka jeden przelew na własny rachunek w ZUS         Weź WYGODNY KREDYT na SZCZĘŚCIE!!         Załóż swojemu dziecku Rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy KONTO DLA MŁODYCH           Oszczędzaj z naszym Bankiem: E-LokataLokata PODWÓJNY ZYSK, Lokata GWARANTOWANY ZYSK

Wydarzenia

 • Laureaci loterii pod nazwą "Lokata Jubileuszowa 800"

  IMG_6887.jpeg

  W dniu 1 października 2017 r. (niedziela) na Rynku w Leśnicy miało miejsce uroczyste losowanie nagród loterii promocyjnej pod nazwą "LOKATA JUBILEUSZOWA 800", zorganizowanej dla Klientów naszego Banku z okazji Jubileuszu 800-lecia Leśnicy. Rozlosowanych zostało aż  80 nagród. Nagrodą główną był samochód osobowy OPEL CORSA ENJOY. Wśród nagród dodatkowych znalazły się telewizory, smartfony, tablety, rowery, komplety garnków, ekspresy do kawy oraz grille elektryczne. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział w loterii. Poniżej prezentujemy Państwu listę laureatów.

   

  02 Października 2017
  czytaj dalej
 • Ogłoszenie o losowaniu nagród w loterii pn. "Lokata Jubileuszowa 800"

  Zarząd Banku Spółdzielczego w Leśnicy informuje uczestników loterii promocyjnej pod nazwą "Lokata Jubileuszowa 800" o terminie losowania nagród, które zostanie przeprowadzone podczas uroczystości Jubileuszu 800-lecia Leśnicy w dniu 01.10.2017 r. o godzinie 12:00 na Rynku w Leśnicy - Plac Narutowicza, 47-150 Leśnica. Serdecznie zapraszamy.

  12 Września 2017
  czytaj dalej
 • Uwaga - zmiana godzin pracy w dniu 06.10.2017 r. (piątek)

  Zarząd Banku Spółdzielczego w Leśnicy informuje, iż w dniu 06 października 2017r. (piątek) w następujących placówkach Banku Spółdzielczego w Leśnicy zostały skrócone godziny pracy.

  Uwaga - zaistniało kilka zmian w stosunku do pierwotnej treści niniejszej informacji. Zmiany dotyczą placówki w Strzelcach Opolskich oraz Pawonkowie (zaznaczono na czerwono).

  11 Września 2017
  czytaj dalej
 • Wielki Jubileusz miasta Leśnica

  W związku ze zbliżającymi się głównymi uroczystościami Jubileuszu 800-lecia Leśnicy, które odbędą się w dniach od 29 września (piątek) do 1 października 2017 r. (niedziela), serdecznie zapraszamy na stronę Gminy Leśnica, gdzie można zapozna się ze szczegółowym programem imprez.

  http://800lat.lesnica.pl/4637/jubileusz-800-lecia-lesnicy.html

  http://lesnica.pl/9/strona-glowna.html

   

  09 Września 2017
  czytaj dalej
 • Film reklamowo-wizerunkowy naszego Banku

  28 Sierpnia 2017
  czytaj dalej
 • Podpisanie umowy sponsorskiej z Opolskim Związkiem Piłki Nożnej

  W dniu 03.08.2017 r. w siedzibie Banku przy ulicy Gogolińskiej 2 w Strzelcach Opolskich  nastąpiło uroczyste podpisanie umowy sponsorskiej pomiędzy Bankiem Spółdzielczym w Leśnicy a Opolskim Związkiem Piłki Nożnej. To kontynuacja współpracy nawiązanej w 2016 roku, która powstała przede wszystkim w oparciu o zamiłowanie do piłki nożnej.

  03 Sierpnia 2017
  czytaj dalej
 • Pożegnanie uczniów klasy III w Szkole Podstawowej w Sieroniowicach

  W dniu 21 czerwca 2017 r. gościliśmy w szkole filialnej w Sieroniowicach na uroczystym pożegnaniu uczniów klasy trzeciej, którzy od września będą już uczęszczać do siedziby szkoły w Jaryszowie. Uczniowie, pod okiem wychowawcy Pani Grażyny Janiczuk przygotowali program artystyczny, który zaprezentowali zaproszonym gościom oraz swoim rodzicom.

  10 Lipca 2017
  czytaj dalej
 • Modyfikacje Portalu Kartosfera

  Informujemy, że od dnia 19 czerwca 2017 r. dodane zostały nowe funkcje do portalu Kartosfera, które dają możliwość samodzielnego dokonywania czasowej blokady kart, jak również ich odblokowania. Funkcjonalność może być wykorzystywana w przypadku braku pewności o faktycznym zagubieniu karty

  06 Lipca 2017
  czytaj dalej
 • Zobaczmy jakie dzieci potrafią być pomysłowe! - prace członków SKO przy PSP w Jaryszowie

  W minionym roku szkolnym 2016/2017 jak co roku członkowie SKO musieli wykonać szereg zadań w ramach udziału w Programie TalentowiSKO. Dzieci z SKO działającej przy Publicznej Szkole Podstawowej w  Jaryszowie wzięły udział w konkursie pt. "Maskotka naszej SKO". Wykonane maskotki prezentują duże zaangażowanie oraz poczucie estetyki ich twórców - młodych talentów! Zachęcamy Państwa do zobaczenia naszej galerii. Prezentowane prace zostały zrealizowane pod okiem opiekuna SKO Pani Ilony Morawiec - Konieczny.

  06 Lipca 2017
  czytaj dalej
 • Usługa VISA CHECKOUT

  Informujemy, że w kwietniu 2017 r. VISA wprowadziła na rynek polski portfel elektroniczny pod nazwą VISA CHECKOUT, którego celem jest przyśpieszenie i usprawnienie internetowych i mobilnych płatności.

  05 Lipca 2017
  czytaj dalej