Weź WYGODNY KREDYT na SZCZĘŚCIE!!         Załóż swojemu dziecku Rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy KONTO DLA MŁODYCH           Oszczędzaj z naszym Bankiem: E-Lokata, Karty, Lokata PODWÓJNY ZYSK, Lokata GWARANTOWANY ZYSK

Karty

 • Naklejka zbliżeniowa VISA payWave

  naklejka zbliezeniowa.jpeg

  Naklejka zbliżeniowa VISA payWave to karta debetowa z funkcjonalnością płatności zbliżeniowych, umożliwiająca dokonywanie transakcji w punktach handlowo-usługowych oraz w Internecie. Przeznaczona jest dla osób, które cenią stały dostęp do swoich pieniędzy oraz wygodę i szybkość płatności bezgotówkowych.

  Kartą tą nie ma możliwości zrealizowania transakcji wypłaty gotówki.

  06 Października 2015
  czytaj dalej
 • Karta zbliżeniowa VISA PayWave

  Karta zblizeniowa VISA PayWave.jpeg

  Karta VISA PayWave - daje możliwość dokonywania transakcji zbliżeniowych wyłącznie przy transakcjach o niskiej wartości – maksymalny limit transakcji zbliżeniowej wynosi 30,00 złotych. Przeprowadzanie transakcji powyżej kwoty 30,00zł. wymaga potwierdzenia kodem PIN lub podpisem.

  03 Stycznia 2014
  czytaj dalej
 • Karta VISA CLASSIC DEBETOWA

  Karta Visa Classic Debetowa.jpeg

  Karta VISA CLASSIC DEBETOWA typu on-line to karta płatnicza o zasięgu międzynarodowym. Wprowadzenie karty typu on-line daje możliwość kontrolowania aktualnego stanu konta w trakcie realizacji transakcji bezgotówkowych w dowolnym miejscu w kraju i zagranicą. VCD to nowoczesny i bezpieczny środek płatniczy.

  06 Września 2013
  czytaj dalej
 • Karta kredytowa VISA CREDIT

  Karta kredytowa BPS Visa Credit.jpeg

  Karta VISA CREDIT – to nowoczesny, wygodny i bezpieczny sposób dokonywania codziennych płatności. To karta, która pozwala na korzystanie z dodatkowych środków w ramach udzielonego przez Bank limitu kredytowego. Może być używana w kraju i za granicą. Dzięki karcie kredytowej VISA CREDIT  nie musisz już angażować własnych środków z konta osobistego; możesz robić zakupy kiedy zechcesz.

  06 Września 2013
  czytaj dalej