Chcesz wybudować dom? Sprawdź naszą ofertę - Kredyty hipoteczne                  Weź WYGODNY KREDYT na SZCZĘŚCIE!!         Załóż swojemu dziecku Rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy Konto dla Młodych           Oszczędzaj z naszym Bankiem: Lokata PREMIUM BIS  e-Lokata  Lokata PROGRES 12

SKO

 • Rozpoczyna się VI edycja Programu TalentowiSKO

  logotyp-programu-talentowisko-niska-rozdzielczosc.jpeg

  Zapraszamy Szkoły do udziału w Programie TalentowiSKO. Niebawem rozpocznie się kolejna VI już edycja Programu, który objęty jest patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej, Kuratoriów Oświaty z całej Polski, Fundacji Rozwoju Społeczności Uczniowskiej, Towarzystwa Przyjaciół Dzieci i Krajowej Rady Spółdzielczej.

  Konkursy startują już 30 września 2018 r. Zgłoszenia do udziału w konkursach należy składać do 31.10.2018 r. Poniżej prezentujemy harmonogram tegorocznej edycji 2018/2019.”

  Zachęcamy do odwiedzenia strony www.talentowisko.pl Znajdują  się tam wszystkie informacje na temat konkursów w ramach Programu TalentowiSKO:

  •       "Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym" dla klas 1-6 szkół podstawowych,
  •       "Spółdzielnia dobrych serc" dla klas 7-8 szkół podstawowych i szkół gimnazjalnych,
  •       "Inkubator szkolnych biznesów" dla szkół ponadpodstawowych/ponadgimnazjalnych.
  06 Września 2018
  czytaj dalej
 • Wyniki regionalnego etapu konkursów w ramach Programu TalentowiSKO

  logotyp-programu-talentowisko-niska-rozdzielczosc.jpeg

  Dnia 28 maja otrzymaliśmy wyniki regionalnego etapu konkursów ogłoszonych w ramach Programu TalentowiSKO. Do konkursu pn.: "Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym" (konkurs przeznaczony dla szkół podstawowych) przystąpiło siedem szkół, którym patronuje nasz Bank. Działające w nich Szkolne Kasy Oszczędności podlegają pod: Oddział w Ujeździe (4 szkoły) oraz Oddział w Dobrodzieniu (3 szkoły). 

  Mamy powody do radości, ponieważ Publiczna Szkoła Podstawowa w Jaryszowie - Szkoła Filialna w SIERONIOWICACH zdobyła II miejsce w grupie "szkoły małe" uzyskując wysoką ocenę z liczbą punktów 76,4. Serdecznie gratulujemy!!

   

  29 Maja 2018
  czytaj dalej
 • Konkurs KZBS dla SKO "Młodzi Mistrzowie Oszczędzania"

  SKO - KZBS Konkurs Młodzi Mistrzowie Oszczędzania
  Opiekunowie Szkolnych Kas Oszczędności
  W imieniu Krajowego Związku Banków Spółdzielczych zapraszamy szkoły, w których prowadzone jest SKO we współpracy z Bankiem Spółdzielczym w Leśnicy, do udziału w IV Edycji konkursu nazwą: "Konkurs SKO - Młodzi Mistrzowie Oszczędzania". Szczegółowe zasady wraz z Ankietą Konkursu znajdują się poniżej. Zachęcam do uczestnictwa w Konkursie i przekazania wypełnionej Ankiety do dnia 22 maja br. do placówki Banku prowadzącej rachunek SKO. W dniu 25 maja br. Państwa Ankiety zostaną przekazane do Organizatora Konkursu.
  Wszystkie szkoły zachęcamy do udziału w Konkursie.

   

  11 Maja 2018
  czytaj dalej
 • Zakończyły się konkursy w ramach Programu TalentowiSKO

  IMG_7300.jpeg

  Konkurs pn. "Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym" w ramach Programu TalentowiSKO przeznaczony dla Szkolnych Kas Oszczędności (dla Szkół Podstawowych) rozpoczął się 30 września 2017 r. Do dnia 8 kwietnia 2018 r. szkoły, które zgłosiły swój udział w konkursie zobligowane były do złożenia w Banku raportów z działań konkursowych. Spośród 11 zgłoszonych do konkursu szkół‚, ostatecznie raporty z działań konkursowych złożyło 7 szkół‚. 

  Dzieci dzielnie i chętnie wykonywały zadania konkursowe. Namiastkę efektów ich pracy prezentujemy Państwu poniżej. To prace plastyczne uczniów z SKO przy szkole filialnej w Sieroniowicach.

  23 Kwietnia 2018
  czytaj dalej
 • Dzień Otwartych Drzwi w sieroniowickiej szkole

  20180321_114903.jpeg

  21 marca w szkole w Sieroniowicach odbył się Dzień Otwartych Drzwi, podczas którego uczniowie  promowali  działalność Szkolnej Kasy Oszczędności wśród przedszkolaków. Wszyscy mieli okazję zobaczyć przedstawienie pt. " Talenty rozwijamy, a kasę w SKO oszczędzamy".

  29 Marca 2018
  czytaj dalej
 • Konkurs wiedzy o oszczędzaniu

  20180315_122738.jpeg

  15 marca członkowie SKO ze szkoły w Sieroniowicach zgromadzili się na sali gimnastycznej, by spróbować swoich sił w konkursie wiedzy o oszczędzaniu, Banku Spółdzielczym i Szkolnej Kasie Oszczędności. Konkurs odbył się pod hasłem "Rozbijamy BankowiSKO i mamy już wszystko".

  29 Marca 2018
  czytaj dalej
 • SKO zaprezentowało program artystyczny o oszczędzaniu

  DSCN1334.jpeg

  W piątek 16 marca 2018 r. w PSP w Jaryszowie odbył się apel SKO, na którym uczniowie recytowali  wierszyki oraz pokazali inscenizację pt. ,,Jaś i Małgosia’’. Cały program artystyczny dotyczył oszczędzania:  pieniędzy, wody, energii elektrycznej, jak również umiejętnego korzystania z darów przyrody

  29 Marca 2018
  czytaj dalej
 • Konkurs "Rymowanka o oszczędzaniu i talentach" w SKO Sieroniowice

  20180201_115602.jpeg

  W styczniu b.r. nasi eskaowicze z sieroniowickiej szkoły wzięli udział w konkursie "Rymowanka o oszczędzaniu i talentach". Każde dziecko miało za zadanie ułożyć krótki wierszyk, wyliczankę, rymowankę która mówiłaby o jego talentach i oszczędzaniu w SKO. Wszystkie rymowanki zostaną zaprezentowane na szkolnym przedstawieniu w marcu.

  22 Lutego 2018
  czytaj dalej
 • Olimpiada sportowa młodych talentowiczów z sieroniowickiej szkoły

  20180221_131100.jpeg

  W dniu 21.02.2018 r. w sieroniowickiej szkole członkowie SKO wzięli udział w "Olimpiadzie Sportowej z Bankiem Spółdzielczym", zorganizowanej przez opiekuna grupy Panią Grażynę Janiczuk.

   

  22 Lutego 2018
  czytaj dalej
 • Zakończył się Konkurs "Świąteczna skarbonka" w sieroniowickiej szkole

  14 grudnia w szkole filialnej w Sieroniowicach rozwiązano konkurs techniczno-plastyczny "Świąteczna skarbonka". Nasi eskaowicze, z pomocą swoich rodziców, wykonali prace przestrzenne. Wykorzystali bardzo różne materiały i surowce wtórne. Pomysłowość wykonawców nie znała granic. Zachęcamy do zobaczenia galerii zdjęć z wykonanymi pracami.

  18 Grudnia 2017
  czytaj dalej