Lokata PEWNY ZYSK         Chcesz wybudować dom? Sprawdź naszą ofertę - Kredyty hipoteczne                  Weź WYGODNY KREDYT na SZCZĘŚCIE!!         Załóż swojemu dziecku Rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy Konto dla Młodych           Oszczędzaj z naszym Bankiem: Lokata PREMIUM BIS  e-Lokata  Lokata PROGRES 12

SKO

 • KZBS zaprasza SKO do udziału w V edycji Konkursu pn. „Młodzi Mistrzowie Oszczędzania”

  Opiekunowie Szkolnych Kas Oszczędności

  W imieniu Krajowego Związku Banków Spółdzielczych (KZBS) zapraszamy Szkolne Kasy Oszczędności (SKO) działające pod patronatem naszego Banku do udziału w V Edycji konkursu pod nazwą: "Konkurs SKO - Młodzi Mistrzowie Oszczędzania".

  Szczegółowe zasady wraz z ankietą konkursu znajdą Państwo poniżej. Wypełnione ankiety należy złożyć do dnia 20 maja br. w placówce Banku prowadzącej rachunek SKO. Ankiety zostaną przekazane przez przedstawiciela naszego Banku do Organizatora Konkursu w terminie do dnia 24 maja br.

   

  17 Kwietnia 2019
  czytaj dalej
 • Październik miesiącem oszczędzania

  DSCN1720.jpeg

  W PSP w Jaryszowie każdy uczeń doskonale wie o tym, że miesiąc październik jest miesiącem oszczędzania. Nadesłane przez opiekuna grupy SKO notatka oraz zdjęcia świadczą o tym, że dzieci podczas zajęć szkolnych rozmawiąją na ten temat. Czym są pieniądze? Czemu slużą? Co można oszczędzać?

  02 Listopada 2018
  czytaj dalej
 • Wycieczka do Banku

  DSCN1713.jpeg

  Wycieczka uczniów klasy I i II z PSP w Jaryszowie do Banku Spółdzielczego w Leśnicy Oddział w Ujeździe odbyła się dnia 17 października b.r. SKO-wicze z zaciekawieniem słuchali o zabezpieczeniach polskich banknotów, zobaczyli bankomat "od środka" oraz wspólnie wpłacili pieniądze na książeczkę SKO.

  02 Listopada 2018
  czytaj dalej
 • ... pasowanie na SKO-wicza w Sieroniowicach

  IMG-20181017-WA0022.jpeg

  Pasowanie na członka SKO w Sieroniowickiej szkole to już tradycja. Wydarzenie to miało miejsce 17 października b.r. Jak co roku w uroczystości uczestniczyła Pani Irena Wenszka - Dyrektor Oddziału banku w Ujeździe.

  29 Października 2018
  czytaj dalej
 • Rozpoczyna się VI edycja Programu TalentowiSKO

  logotyp-programu-talentowisko-niska-rozdzielczosc.jpeg

  Zapraszamy Szkoły do udziału w Programie TalentowiSKO. Niebawem rozpocznie się kolejna VI już edycja Programu, który objęty jest patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej, Kuratoriów Oświaty z całej Polski, Fundacji Rozwoju Społeczności Uczniowskiej, Towarzystwa Przyjaciół Dzieci i Krajowej Rady Spółdzielczej.

  Konkursy startują już 30 września 2018 r. Zgłoszenia do udziału w konkursach należy składać do 31.10.2018 r. Poniżej prezentujemy harmonogram tegorocznej edycji 2018/2019.”

  Zachęcamy do odwiedzenia strony www.talentowisko.pl Znajdują  się tam wszystkie informacje na temat konkursów w ramach Programu TalentowiSKO:

  •       "Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym" dla klas 1-6 szkół podstawowych,
  •       "Spółdzielnia dobrych serc" dla klas 7-8 szkół podstawowych i szkół gimnazjalnych,
  •       "Inkubator szkolnych biznesów" dla szkół ponadpodstawowych/ponadgimnazjalnych.
  06 Września 2018
  czytaj dalej
 • Wyniki regionalnego etapu konkursów w ramach Programu TalentowiSKO

  logotyp-programu-talentowisko-niska-rozdzielczosc.jpeg

  Dnia 28 maja otrzymaliśmy wyniki regionalnego etapu konkursów ogłoszonych w ramach Programu TalentowiSKO. Do konkursu pn.: "Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym" (konkurs przeznaczony dla szkół podstawowych) przystąpiło siedem szkół, którym patronuje nasz Bank. Działające w nich Szkolne Kasy Oszczędności podlegają pod: Oddział w Ujeździe (4 szkoły) oraz Oddział w Dobrodzieniu (3 szkoły). 

  Mamy powody do radości, ponieważ Publiczna Szkoła Podstawowa w Jaryszowie - Szkoła Filialna w SIERONIOWICACH zdobyła II miejsce w grupie "szkoły małe" uzyskując wysoką ocenę z liczbą punktów 76,4. Serdecznie gratulujemy!!

   

  29 Maja 2018
  czytaj dalej
 • Konkurs KZBS dla SKO "Młodzi Mistrzowie Oszczędzania"

  SKO - KZBS Konkurs Młodzi Mistrzowie Oszczędzania
  Opiekunowie Szkolnych Kas Oszczędności
  W imieniu Krajowego Związku Banków Spółdzielczych zapraszamy szkoły, w których prowadzone jest SKO we współpracy z Bankiem Spółdzielczym w Leśnicy, do udziału w IV Edycji konkursu nazwą: "Konkurs SKO - Młodzi Mistrzowie Oszczędzania". Szczegółowe zasady wraz z Ankietą Konkursu znajdują się poniżej. Zachęcam do uczestnictwa w Konkursie i przekazania wypełnionej Ankiety do dnia 22 maja br. do placówki Banku prowadzącej rachunek SKO. W dniu 25 maja br. Państwa Ankiety zostaną przekazane do Organizatora Konkursu.
  Wszystkie szkoły zachęcamy do udziału w Konkursie.

   

  11 Maja 2018
  czytaj dalej
 • Zakończyły się konkursy w ramach Programu TalentowiSKO

  IMG_7300.jpeg

  Konkurs pn. "Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym" w ramach Programu TalentowiSKO przeznaczony dla Szkolnych Kas Oszczędności (dla Szkół Podstawowych) rozpoczął się 30 września 2017 r. Do dnia 8 kwietnia 2018 r. szkoły, które zgłosiły swój udział w konkursie zobligowane były do złożenia w Banku raportów z działań konkursowych. Spośród 11 zgłoszonych do konkursu szkół‚, ostatecznie raporty z działań konkursowych złożyło 7 szkół‚. 

  Dzieci dzielnie i chętnie wykonywały zadania konkursowe. Namiastkę efektów ich pracy prezentujemy Państwu poniżej. To prace plastyczne uczniów z SKO przy szkole filialnej w Sieroniowicach.

  23 Kwietnia 2018
  czytaj dalej
 • Dzień Otwartych Drzwi w sieroniowickiej szkole

  20180321_114903.jpeg

  21 marca w szkole w Sieroniowicach odbył się Dzień Otwartych Drzwi, podczas którego uczniowie  promowali  działalność Szkolnej Kasy Oszczędności wśród przedszkolaków. Wszyscy mieli okazję zobaczyć przedstawienie pt. " Talenty rozwijamy, a kasę w SKO oszczędzamy".

  29 Marca 2018
  czytaj dalej
 • Konkurs wiedzy o oszczędzaniu

  20180315_122738.jpeg

  15 marca członkowie SKO ze szkoły w Sieroniowicach zgromadzili się na sali gimnastycznej, by spróbować swoich sił w konkursie wiedzy o oszczędzaniu, Banku Spółdzielczym i Szkolnej Kasie Oszczędności. Konkurs odbył się pod hasłem "Rozbijamy BankowiSKO i mamy już wszystko".

  29 Marca 2018
  czytaj dalej