Wniosek o wakacje kredytowe   |||   Informacje dla klientów w zwiazku z konfliktem na Ukrainie   |||   Kredyt Mój Dom marża 1,75%   |||   Wnioski 500+ w BS Leśnica

SKO

 • Rozpoczęła się IX edycja Programu TalentowiSKO

  pobrane.jpeg

  06 Października 2020
  czytaj dalej
 • Rozpoczęła się VII edycja Programu TalentowiSKO

  banner-na-strone-internetowa.jpeg

  Informujemy o rozpoczęciu VII Edycji Programu TalentowiSKO. Wszystkie Szkoły prowadzące Szkolne Kasy Oszczędności serdecznie zapraszamy do udziału.

  Konkursy wystartowały 30 września 2019 r. Zgłoszenia do udziału w konkursach należy składać do 31.10.2019 r. Poniżej prezentujemy harmonogram tegorocznej edycji 2019/2020.”

  Zachęcamy do odwiedzenia strony www.talentowisko.pl Znajdują  się tam wszystkie informacje na temat konkursów oraz regulaminy i załączniki.

  01 Października 2019
  czytaj dalej
 • Wyniki regionalnego etapu konkursów Programu TalentowiSKO 2018/2019

  TalentowiSKO logo

  Znamy wyniki regionalnego etapu konkursów ogłoszonych w ramach Programu TalentowiSKO: "Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym", "Spółdzielnia dobrych serc", oraz "Inkubator szkolnych biznesów".

  Mamy powody do radości, ponieważ dwie szkoły spośród siedmiu, które przystąpiły do konkursu przeznaczonego dla szkół podstawowych, znalazły się na "liście laureatów" zdobywając II i III miejsce w regionie.

  29 Maja 2019
  czytaj dalej
 • KZBS zaprasza SKO do udziału w V edycji Konkursu pn. „Młodzi Mistrzowie Oszczędzania”

  Opiekunowie Szkolnych Kas Oszczędności

  W imieniu Krajowego Związku Banków Spółdzielczych (KZBS) zapraszamy Szkolne Kasy Oszczędności (SKO) działające pod patronatem naszego Banku do udziału w V Edycji konkursu pod nazwą: "Konkurs SKO - Młodzi Mistrzowie Oszczędzania".

  Szczegółowe zasady wraz z ankietą konkursu znajdą Państwo poniżej. Wypełnione ankiety należy złożyć do dnia 20 maja br. w placówce Banku prowadzącej rachunek SKO. Ankiety zostaną przekazane przez przedstawiciela naszego Banku do Organizatora Konkursu w terminie do dnia 24 maja br.

   

  17 Kwietnia 2019
  czytaj dalej
 • Październik miesiącem oszczędzania

  DSCN1720.jpeg

  W PSP w Jaryszowie każdy uczeń doskonale wie o tym, że miesiąc październik jest miesiącem oszczędzania. Nadesłane przez opiekuna grupy SKO notatka oraz zdjęcia świadczą o tym, że dzieci podczas zajęć szkolnych rozmawiąją na ten temat. Czym są pieniądze? Czemu slużą? Co można oszczędzać?

  02 Listopada 2018
  czytaj dalej
 • Wycieczka do Banku

  DSCN1713.jpeg

  Wycieczka uczniów klasy I i II z PSP w Jaryszowie do Banku Spółdzielczego w Leśnicy Oddział w Ujeździe odbyła się dnia 17 października b.r. SKO-wicze z zaciekawieniem słuchali o zabezpieczeniach polskich banknotów, zobaczyli bankomat "od środka" oraz wspólnie wpłacili pieniądze na książeczkę SKO.

  02 Listopada 2018
  czytaj dalej
 • ... pasowanie na SKO-wicza w Sieroniowicach

  IMG-20181017-WA0022.jpeg

  Pasowanie na członka SKO w Sieroniowickiej szkole to już tradycja. Wydarzenie to miało miejsce 17 października b.r. Jak co roku w uroczystości uczestniczyła Pani Irena Wenszka - Dyrektor Oddziału banku w Ujeździe.

  29 Października 2018
  czytaj dalej
 • Rozpoczyna się VI edycja Programu TalentowiSKO

  logotyp-programu-talentowisko-niska-rozdzielczosc.jpeg

  Zapraszamy Szkoły do udziału w Programie TalentowiSKO. Niebawem rozpocznie się kolejna VI już edycja Programu, który objęty jest patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej, Kuratoriów Oświaty z całej Polski, Fundacji Rozwoju Społeczności Uczniowskiej, Towarzystwa Przyjaciół Dzieci i Krajowej Rady Spółdzielczej.

  Konkursy startują już 30 września 2018 r. Zgłoszenia do udziału w konkursach należy składać do 31.10.2018 r. Poniżej prezentujemy harmonogram tegorocznej edycji 2018/2019.”

  Zachęcamy do odwiedzenia strony www.talentowisko.pl Znajdują  się tam wszystkie informacje na temat konkursów w ramach Programu TalentowiSKO:

  •       "Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym" dla klas 1-6 szkół podstawowych,
  •       "Spółdzielnia dobrych serc" dla klas 7-8 szkół podstawowych i szkół gimnazjalnych,
  •       "Inkubator szkolnych biznesów" dla szkół ponadpodstawowych/ponadgimnazjalnych.
  06 Września 2018
  czytaj dalej
 • Wyniki regionalnego etapu konkursów w ramach Programu TalentowiSKO

  logotyp-programu-talentowisko-niska-rozdzielczosc.jpeg

  Dnia 28 maja otrzymaliśmy wyniki regionalnego etapu konkursów ogłoszonych w ramach Programu TalentowiSKO. Do konkursu pn.: "Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym" (konkurs przeznaczony dla szkół podstawowych) przystąpiło siedem szkół, którym patronuje nasz Bank. Działające w nich Szkolne Kasy Oszczędności podlegają pod: Oddział w Ujeździe (4 szkoły) oraz Oddział w Dobrodzieniu (3 szkoły). 

  Mamy powody do radości, ponieważ Publiczna Szkoła Podstawowa w Jaryszowie - Szkoła Filialna w SIERONIOWICACH zdobyła II miejsce w grupie "szkoły małe" uzyskując wysoką ocenę z liczbą punktów 76,4. Serdecznie gratulujemy!!

   

  29 Maja 2018
  czytaj dalej
 • Konkurs KZBS dla SKO "Młodzi Mistrzowie Oszczędzania"

  SKO - KZBS Konkurs Młodzi Mistrzowie Oszczędzania
  Opiekunowie Szkolnych Kas Oszczędności
  W imieniu Krajowego Związku Banków Spółdzielczych zapraszamy szkoły, w których prowadzone jest SKO we współpracy z Bankiem Spółdzielczym w Leśnicy, do udziału w IV Edycji konkursu nazwą: "Konkurs SKO - Młodzi Mistrzowie Oszczędzania". Szczegółowe zasady wraz z Ankietą Konkursu znajdują się poniżej. Zachęcam do uczestnictwa w Konkursie i przekazania wypełnionej Ankiety do dnia 22 maja br. do placówki Banku prowadzącej rachunek SKO. W dniu 25 maja br. Państwa Ankiety zostaną przekazane do Organizatora Konkursu.
  Wszystkie szkoły zachęcamy do udziału w Konkursie.

   

  11 Maja 2018
  czytaj dalej