Platynowy Laur Umiejętności i Kompetencji    UWAGA! Komunikat dla Klientów Oddziału Banku w OPOLU           Nowa aplikacja mobilna do autoryzacji i logowania w bankowości internetowej      Rodzina 500+ Wnioski w Programie Rodzina 500 plus w Banku Spółdzielczym w Leśnicy      TalentowiSKO – Nowy Program dla SKO!         Chcesz wybudować dom? Sprawdź naszą ofertę - Kredyty hipoteczne                  Weź WYGODNY KREDYT na SZCZĘŚCIE!!         Załóż swojemu dziecku Rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy Konto dla Młodych           Oszczędzaj z naszym Bankiem: Lokata PREMIUM BIS  e-Lokata  Lokata PROGRES 12

TalentowiSKO – Nowy Program dla SKO!

talentowisko.png

TalentowiSKO – nowy Program dla SKO  - talenty dodajemy, mnożymy, potęgujemy

TalentowiSKO – to Program edukacyjny rozwijający dotychczasowe działanie Szkolnych Kas Oszczędności (SKO). Właściwa edukacja finansowa jest podstawą rozwoju każdego człowieka, dlatego dobre nawyki w tym zakresie powinny być kształtowane już od najmłodszych lat. Celem jest wypracowanie wśród uczniów umiejętności systematycznego oszczędzania i gospodarowania pieniędzmi.

Nauczyciele i dyrektorzy szkół biorący udział w Programie na platformie TalentowiSKO.pl, znajdą narzędzia i materiały potrzebne do jego realizacji tj. scenariusze nowatorskich zajęć  o finansach, angażujące dzieci w pracę zespołową i pobudzające ich kreatywność, karty pracy dla dzieci i nauczycieli oraz konkursy rozwijające wiedzę o oszczędzaniu, z atrakcyjnymi nagrodami.

Wejdź na www.TalentowiSKO.pl i dowiedz się więcej!

PDFCo warto wiedzieć o Programie - Informator dla Szkół.pdf

2013_08_14_dodajemy.jpeg

2013_08_14_potęgujemy.jpeg

2013_08_20_mnożymy_v1 (1).jpeg