TARCZA FINANSOWA PFR      Nowa aplikacja mobilna do autoryzacji i logowania w bankowości internetowej      Rodzina 500+ Wnioski w Programie Rodzina 500 plus w Banku Spółdzielczym w Leśnicy      Witamy na nowej stronie www.bslesnica.pl         Chcesz wybudować dom? Sprawdź naszą ofertę - Kredyty hipoteczne         Załóż swojemu dziecku Rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy Konto dla Młodych          

Witamy na nowej stronie www.bslesnica.pl

Z myślą o naszych obecnych oraz przyszłych Klientach zmodernizowaliśmy stronę internetową. Zmieniliśmy nie tylko „szatę graficzną strony” ale przede wszystkim jej układ oraz sposób dostępu do informacji.  Jesteśmy przekonani, że przyczyni się ona do znacznego polepszenia komunikacji z naszymi obecnymi Klientami oraz pozwoli nowym na wygodne zapoznanie się z przygotowaną ofertą.

W celu zalogowania się do Bankowości Internetowej należy wejść w zakładkę LOGOWANIE oraz wybrać odpowiednio TOKEN lub KARTĘ.

W zakładce OFERTA > Nowości w ofercie Banku znajdą Państwo najświeższe informacje dotyczące ofert specjalnych – nowe lokaty, kredyty sezonowe i inne.  Natomiast informacje dotyczące działalności Banku oraz wszelkie nowinki na temat bankowości spółdzielczej publikować będziemy w zakładce AKTUALNOŚĆI > Wydarzenia. Ważne dla Państwa komunikaty zamieszczać będziemy w AKTUALNOŚCI Komunikaty. Ponadto w AKTUALNOŚCI > Ogłoszenia znajdą Państwo oferty sprzedaży.

Zachęcamy także do korzystania z kalkulatora kredytowego , który pozwoli poznać Państwu koszty kredytu oraz kalkulatora lokat bankowych, za pomocą którego mogą Państwo sprawdzić zysk z lokaty.

Serdecznie zapraszamy!

Będziemy wdzięczni za Państwa opinie oraz uwagi na temat naszego nowego serwisu. Prosimy o przesyłanie ich na adres: marketing@bslesnica.pl

 

Zachecamy do wzięcia udziału w ankiecie:

Czy podoba Ci się nowa strona www?