Witamy na nowej stronie www.bslesnica.pl       Zmiany ZUS - E-Składka jeden przelew na własny rachunek w ZUS         Weź WYGODNY KREDYT na SZCZĘŚCIE!!         Załóż swojemu dziecku Rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy KONTO DLA MŁODYCH           Oszczędzaj z naszym Bankiem: E-LokataLokata PODWÓJNY ZYSK, Lokata GWARANTOWANY ZYSK

Witamy na nowej stronie www.bslesnica.pl

Z myślą o naszych obecnych oraz przyszłych Klientach zmodernizowaliśmy stronę internetową. Zmieniliśmy nie tylko „szatę graficzną strony” ale przede wszystkim jej układ oraz sposób dostępu do informacji.  Jesteśmy przekonani, że przyczyni się ona do znacznego polepszenia komunikacji z naszymi obecnymi Klientami oraz pozwoli nowym na wygodne zapoznanie się z przygotowaną ofertą.

W celu zalogowania się do Bankowości Internetowej należy wejść w zakładkę LOGOWANIE oraz wybrać odpowiednio TOKEN lub KARTĘ.

W zakładce OFERTA > Nowości znajdą Państwo najświeższe informacje dotyczące ofert specjalnych – nowe lokaty, kredyty sezonowe i inne.  Natomiast informacje dotyczące działalności Banku oraz wszelkie nowinki na temat bankowości spółdzielczej publikować będziemy w zakładce AKTUALNOŚĆI > Wydarzenia. Ważne dla Państwa komunikaty zamieszczać będziemy w AKTUALNOŚCI Komunikaty. Ponadto w AKTUALNOŚCI > Ogłoszenia znajdą Państwo oferty sprzedaży.

Zachęcamy także do korzystania z kalkulatora kredytowego , który pozwoli poznać Państwu koszty kredytu oraz kalkulatora lokat bankowych, za pomocą którego mogą Państwo sprawdzić zysk z lokaty.

Serdecznie zapraszamy!

Będziemy wdzięczni za Państwa opinie oraz uwagi na temat naszego nowego serwisu. Prosimy o przesyłanie ich na adres: marketing@bslesnica.pl

 

Zachecamy do wzięcia udziału w ankiecie:

Czy podoba Ci się nowa strona www?