Kredyty inwestycyjne       Zmiany ZUS - E-Składka jeden przelew na własny rachunek w ZUS         Weź WYGODNY KREDYT na SZCZĘŚCIE!!         Załóż swojemu dziecku Rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy KONTO DLA MŁODYCH           Oszczędzaj z naszym Bankiem: E-LokataLokata PODWÓJNY ZYSK, Lokata GWARANTOWANY ZYSK

Kredyty inwestycyjne

 • Kredyt TECHNOLOGICZNY

  Kredyt technologiczny przeznaczony jest dla klientów Banku, którzy posiadając status mikro, małego lub średniego przedsiębiorstwa, będą realizować inwestycję technologiczną i będą ubiegać się o dotację w formie premii technologicznej przyznawanej przez Bank Gospodarstwa Krajowego nawet do kwoty 6 mln zł.

  Wysokość środków przeznaczonych na wypłatę premii technologicznej w ramach działania 3.2.2 ”Kredyt na innowacje technologiczne” Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, które mają być wydatkowane w latach od 2015 do 2020 to 422 miliony EUR.

  Więcej informacji o dofinansowaniu www.bgk.pl

  03 Lutego 2016
  czytaj dalej
 • Kredyt INWESTYCYJNY

  Kredyt INWESTYCYJNYprzeznaczony jest na finansowanie projektów inwestycyjnych i rozwojowych.  Jeśli Twoja firma rozwija się dynamicznie i potrzebujesz dodatkowych środków na jej dalszy rozwój skorzystaj z Kredytu Inwestycyjnego oferowanego przez nasz Bank.

  25 Września 2013
  czytaj dalej