Profil Zaufany: Usługa mojeID już dostępna w Naszym Banku!      BLIK już dostępny w naszym Banku!         Nowa aplikacja mobilna do autoryzacji i logowania w bankowości internetowej      Rodzina 500+ Wnioski w Programie Rodzina 500 plus w Banku Spółdzielczym w Leśnicy      Chcesz wybudować dom? Sprawdź naszą ofertę - Kredyty hipoteczne         Załóż swojemu dziecku Rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy Konto dla Młodych          

Rachunki rozliczeniowe dla rolników

Ofertę dla rolników dostosowaliśmy do Państwa potrzeb, wystarczy wybrać odpowiedni rachunek i udać się do jednej z placówek Banku Spółdzielczego w Leśnicy. Nasi Pracownicy odpowiedzą na Państwa pytania oraz udzielą wszelkich informacji. 

Czym różni się rachunek bieżący od pomocniczego?

Rachunek rozliczeniowy BIEŻĄCY w PLN – to rachunek podstawowy, służy do gromadzenia środków pieniężnych oraz przeprowadzania bieżących rozliczeń związanych z prowadzoną działalnością rolniczą.

Rachunek rozliczeniowy POMOCNICZY w PLN służy do gromadzenia środków na określony cel i przeprowadzenia określonych przez Posiadacza rachunku rozliczeń pieniężnych.

Prosimy wybrać produkt,

o którym chcecie Państwo dowiedzieć się więcej.

W zakładce: Oferta dla ROLNIKÓW > Druki i formularze znajdą Państwo wnioski oraz dyspozycje o dodatkowe usługi, z jakich mogą Państwo skorzystać w ramach rachunku rozliczeniowego, takie jak: Wniosek o kartę płatniczą Visa Business Debetowa, Wniosek w sprawie korzystania z Bankowości Internetowej (SBI - token), Dyspozycję telefonicznej usługi na hasło, Dyspozycję uaktywnienia usługi SMS i inne.

Bank Spółdzielczy w Leśnicy informuje, że środki pieniężne zgromadzone na rachunkach bankowych w naszym Banku posiadają gwarancje Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.

Dowiedź się więcej  http://www.bfg.pl