Promocja 0 zł rachunek dla Firm i Wspólnot mieszkaniowych <> Kredyt Mój Dom marża 2,40% <> Proces umorzeń w ramach Tarczy Finansowej PFR 1.0 <> Wnioski 500+ w BS Leśnica

Karty dla rolników

Karta płatnicza to wygoda i bezpieczeństwo; to przede wszystkim możliwość korzystania ze środków zgromadzonych na rachunku bez względu na miejsce naszego pobytu oraz na porę dnia. Posiadanie karty do rachunku rozliczeniowego to obecnie standard, dlatego zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty. Zapraszamy do placówek naszego Banku. Pełna lista dostępna w zakładce KONTAKT.

Prosimy wybrać produkt,

o którym chcecie Państwo dowiedzieć się więcej

 • Karta MasterCard Business PayPass dla rolników

  Karta MasterCard Business PayPass.jpeg

  MasterCard Business PayPass - to międzynarodowa karta płatnicza „dedykowana” nie tylko dla Klientów instytucjonalnych, ale także dla rolników. Jest powiązana z rachunkiem rozliczeniowym.  Przeznaczona jest dla klientów poszukujących prostych i bezpiecznych rozwiązań finansowych dla Swojego gospodarstwa. To powszechnie używana karta płatnicza, dzięki której zrealizujesz transakcje gotówkowe i bezgotówkowe. Możesz nią płacić w hotelach, sklepach, na stacjach benzynowych – we wszystkich miejscach oznaczonych logo MasterCard, w tym dokonywać transakcji zbliżeniowych PayPass.

  07 Czerwca 2016
  czytaj dalej
 • Karta Visa Business Debetowa dla rolników

  Karta VISA Business debetowa.png

  Karta VISA Business Debetowa – to międzynarodowa karta płatnicza „dedykowana” nie tylko dla Klientów instytucjonalnych, ale także dla rolników. Jest powiązana z rachunkiem rozliczeniowym. Umożliwia dokonywanie płatności gotówkowych i bezgotówkowych w ramach środków zgromadzonych na rachunku oraz do wysokości ustalonych limitów transakcyjnych.

  02 Października 2013
  czytaj dalej
 • Karta debetowa Visa Business Euro (karta walutowa)

  Karta walutowa Visa Business Euro

  Karta Visa Business Euro to karta walutowa, stykowa (bez funkcji zbliżeniowej), rozliczana w walucie Euro. Wydawana jest do rachunku prowadzonego w Euro dla klientów instytucjonalnych (biznesowych). Daje możliwość dokonywania w kraju i w strefie euro transakcji bezgotówkowych bez ponoszenia dodatkowych opłat.to stykowa (bez funkcji zbliżeniowej) karta debetowa rozliczana w walucie Euro. Wydawana jest do rachunku prowadzonego w Euro. Daje możliwość dokonywania w kraju i w strefie euro transakcji bezgotówkowych bez ponoszenia dodatkowych opłat.

  03 Lipca 2017
  czytaj dalej