Chcesz wybudować dom? Sprawdź naszą ofertę - Kredyty hipoteczne                  Weź WYGODNY KREDYT na SZCZĘŚCIE!!         Załóż swojemu dziecku Rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy Konto dla Młodych           Oszczędzaj z naszym Bankiem: Lokata PREMIUM BIS  e-Lokata  Lokata PROGRES 12

Wydarzenia

 • Kontynuacja współpracy Banku z Opolskim Związkiem Piłki Nożnej

  IMG_7419.jpeg

  Dnia 27 września 2018 r. w siedzibie naszego Banku przy ulicy Gogolińskiej 2 w Strzelcach Opolskich  nastąpiło uroczyste podpisanie umowy sponsorskiej pomiędzy Bankiem Spółdzielczym w Leśnicy a Opolskim Związkiem Piłki Nożnej. Na podstawie zawartej umowy Bank jest sponsorem tytularnym IV Ligi Opolskiej w sezonie 2018/2019, w związku z tym liga nosi nazwę: "BANK SPÓŁDZIELCZY LEŚNICA 4 LIGA OPOLSKA”.

  28 Września 2018
  czytaj dalej
 • Rozpoczyna się VI edycja Programu TalentowiSKO

  logotyp-programu-talentowisko-niska-rozdzielczosc.jpeg

  Zapraszamy Szkoły do udziału w Programie TalentowiSKO. Niebawem rozpocznie się kolejna VI już edycja Programu, który objęty jest patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej, Kuratoriów Oświaty z całej Polski, Fundacji Rozwoju Społeczności Uczniowskiej, Towarzystwa Przyjaciół Dzieci i Krajowej Rady Spółdzielczej.

  Konkursy startują już 30 września 2018 r. Zgłoszenia do udziału w konkursach należy składać do 31.10.2018 r. Poniżej prezentujemy harmonogram tegorocznej edycji 2018/2019.”

  Zachęcamy do odwiedzenia strony www.talentowisko.pl Znajdują  się tam wszystkie informacje na temat konkursów w ramach Programu TalentowiSKO:

  •       "Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym" dla klas 1-6 szkół podstawowych,
  •       "Spółdzielnia dobrych serc" dla klas 7-8 szkół podstawowych i szkół gimnazjalnych,
  •       "Inkubator szkolnych biznesów" dla szkół ponadpodstawowych/ponadgimnazjalnych.
  06 Września 2018
  czytaj dalej
 • Zaproszenie do składania ofert cenowych

  Oddział w Głuchołazach

  Zarząd Banku Spółdzielczego w Leśnicy uprzejmie informuje, że posiada zatwierdzony projekt budowlany i pozwolenie na budowę wydane przez Starostę Nyskiego obejmujące: przebudowę pomieszczeń Banku Spółdzielczego w Leśnicy z siedzibą
  w Strzelcach Opolskich – Oddział w Głuchołazach ul. Wyszyńskiego 6, dz.nr 1353.

  24 Lipca 2018
  czytaj dalej
 • Bank Przyjazny SKO

  tarcze_banki_201817.jpeg

  Z satysfakcją informujemy, że Bank Spółdzielczy w Leśnicy został wyróżniony znakiem jakości "BANK PRZYJAZNY SKO" w ramach IV edycji Konkursu SKO „Młodzi Mistrzowie Oszczędzania” organizowanym przez KZBS - Krajowy Związek Banków Spółdzielczych. Jednocześnie z ogromną przyjemnością informujemy, iż dwie szkoły współpracujące z naszym Bankiem w ramach SKO, tj. Publiczna Szkoła Podstawowa w Jaryszowie, Szkoła Filialna w Sieroniowicach oraz Publiczna Szkoła Podstawowa w Szemrowicach, które wzięły udział ww Konkursie, zostały wyróżnione Dyplomem Uznania wraz ze Znakiem Jakości „Szkoła przyjazna SKO”.

  02 Lipca 2018
  czytaj dalej
 • Święto Spółdzielczości Bankowej 2018

  SSB_2018_baner_667x277_plik_produkcyjny.jpeg

  czytaj dalej
 • Mechanizm Podzielnej Płatności (Split Payment)

  Z dniem 1 lipca 2018 r. zacznie obowiązywać Ustawa z dnia 15 grudnia 2017 r. o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz niektórych innych ustaw wprowadzająca mechanizm podzielonej płatności (ang. Split Payment).

  Ustawa ta nakłada na banki m.in. obowiązek założenia do 30 czerwca 2018 r., każdemu Klientowi posiadającemu rachunek rozliczeniowy, nowego rodzaju rachunku bankowego tzw. rachunku VAT.

   

  30 Maja 2018
  czytaj dalej
 • Wyniki regionalnego etapu konkursów w ramach Programu TalentowiSKO

  logotyp-programu-talentowisko-niska-rozdzielczosc.jpeg

  Dnia 28 maja otrzymaliśmy wyniki regionalnego etapu konkursów ogłoszonych w ramach Programu TalentowiSKO. Do konkursu pn.: "Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym" (konkurs przeznaczony dla szkół podstawowych) przystąpiło siedem szkół, którym patronuje nasz Bank. Działające w nich Szkolne Kasy Oszczędności podlegają pod: Oddział w Ujeździe (4 szkoły) oraz Oddział w Dobrodzieniu (3 szkoły). 

  Mamy powody do radości, ponieważ Publiczna Szkoła Podstawowa w Jaryszowie - Szkoła Filialna w SIERONIOWICACH zdobyła II miejsce w grupie "szkoły małe" uzyskując wysoką ocenę z liczbą punktów 76,4. Serdecznie gratulujemy!!

   

  29 Maja 2018
  czytaj dalej
 • Zebranie Przedstawicieli Banku Spółdzielczego w Leśnicy

  Zarząd Banku Spółdzielczego w Leśnicy zawiadamia, że zgodnie z postanowieniem § 22 ust. 1 Statutu  Banku w dniu 23.05.2018r. (tj. środa) o godz.10:00 w Restauracji „Na Szlaku” w Leśnicy  przy ul.  Góry Św. Anny 8a, odbędzie się ZEBRANIE PRZEDSTAWICIELI  BANKU SPÓŁDZIELCZEGO W LEŚNICY.

  18 Maja 2018
  czytaj dalej
 • Konkurs KZBS dla SKO "Młodzi Mistrzowie Oszczędzania"

  SKO - KZBS Konkurs Młodzi Mistrzowie Oszczędzania
  Opiekunowie Szkolnych Kas Oszczędności
  W imieniu Krajowego Związku Banków Spółdzielczych zapraszamy szkoły, w których prowadzone jest SKO we współpracy z Bankiem Spółdzielczym w Leśnicy, do udziału w IV Edycji konkursu nazwą: "Konkurs SKO - Młodzi Mistrzowie Oszczędzania". Szczegółowe zasady wraz z Ankietą Konkursu znajdują się poniżej. Zachęcam do uczestnictwa w Konkursie i przekazania wypełnionej Ankiety do dnia 22 maja br. do placówki Banku prowadzącej rachunek SKO. W dniu 25 maja br. Państwa Ankiety zostaną przekazane do Organizatora Konkursu.
  Wszystkie szkoły zachęcamy do udziału w Konkursie.

   

  11 Maja 2018
  czytaj dalej
 • Zakończyły się konkursy w ramach Programu TalentowiSKO

  IMG_7300.jpeg

  Konkurs pn. "Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym" w ramach Programu TalentowiSKO przeznaczony dla Szkolnych Kas Oszczędności (dla Szkół Podstawowych) rozpoczął się 30 września 2017 r. Do dnia 8 kwietnia 2018 r. szkoły, które zgłosiły swój udział w konkursie zobligowane były do złożenia w Banku raportów z działań konkursowych. Spośród 11 zgłoszonych do konkursu szkół‚, ostatecznie raporty z działań konkursowych złożyło 7 szkół‚. 

  Dzieci dzielnie i chętnie wykonywały zadania konkursowe. Namiastkę efektów ich pracy prezentujemy Państwu poniżej. To prace plastyczne uczniów z SKO przy szkole filialnej w Sieroniowicach.

  23 Kwietnia 2018
  czytaj dalej