Nowa aplikacja mobilna do autoryzacji i logowania w bankowości internetowej      Rodzina 500+ Wnioski w Programie Rodzina 500 plus w Banku Spółdzielczym w Leśnicy      Wydarzenia         Chcesz wybudować dom? Sprawdź naszą ofertę - Kredyty hipoteczne                  Weź WYGODNY KREDYT na SZCZĘŚCIE!!         Załóż swojemu dziecku Rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy Konto dla Młodych           Oszczędzaj z naszym Bankiem: Lokata PREMIUM BIS  e-Lokata  Lokata PROGRES 12

Wydarzenia

 • Oddział Banku w Strzelcach czynny do 17:00

  Informujemy, że Oddział naszego Banku w Strzelcach Opolskich mieszczący się przy ulicy Gogolińskiej 2, od dnia 16.09.2019 r. ponownie czynny jest do godziny 17:00. Serdecznie zapraszamy.

  czytaj dalej
 • Kontynuacja współpracy z OZPN na kolejny sezon piłkarski 2019/2020

  kopia1 na www_7954.jpeg

  Dnia 6 sierpnia 2019 r. w siedzibie naszego Banku przy ulicy Gogolińskiej 2 w Strzelcach Opolskich  nastąpiło uroczyste podpisanie umowy sponsorskiej z Opolskim Związkiem Piłki Nożnej. Współpracę z OPZN kontynuujemy już od paru lat. Na podstawie zawartej umowy Bank jest sponsorem tytularnym IV Ligi Opolskiej na kolejny sezon 2019/2020. 4 liga nosi nazwę: "BANK SPÓŁDZIELCZY LEŚNICA 4 LIGA OPOLSKA”.

  07 Sierpnia 2019
  czytaj dalej
 • Informacje na temat silnego uwierzytelniania (SCA)

  Silne Uwierzytelnianie (SCA - Strong customer authentication) w teorii

  Czym jest uwierzytelnianie?

  Czym jest silne uwierzytelnianie?

  Kiedy należy stosować silne uwierzytelnianie?

  Silne uwierzytelnianie w Banku Spółdzielczym w Leśnicy w praktyce

  Dlaczego tradycyjne tokeny RSA, karty czipowe zostają wycofane?

  czytaj dalej
 • Uroczysta inauguracja Święta Spółdzielczości Bankowej

  NR_ (811).jpeg

  25 czerwca 2019 r. w Warszawie miała miejsce uroczysta inauguracja Święta Spółdzielczości Bankowej. Podczas Gali oficjalnie ogłoszono także wyniki V edycji konkursu zorganizowanego przez KZBS pod nazwą: "Konkurs SKO - Młodzi Mistrzowie Oszczędzania".  W konkursie; zgodnie z regulaminem; wyłoniony został jeden zwycięzca oraz zostały przyznane dwa wyróżnienia. 

  Wyróżnione szkoły oraz banki spółdzielcze prowadzące wyróżnione SKO otrzymały zindywidualizowane znaki jakości: Znak "Szkoła przyjazna SKO" oraz znak "Bank przyjazny SKO".

  Jedna z naszych szkół - Publiczna Szkoła Podstawowa w Jaryszowie - Szkoła Filialna w Sieroniowicach" zdobyła ww. wyróżnienie, które odebrała Pani Beata Hornung - Dyrektor PSP w Jaryszowie oraz Pani Karina Kierstein- Lizon - opiekun SKO. Serdecznie gratulujemy. Wyróżnienie przyznane dla naszego Banku  odebrała Pani Irena Wenszka - Dyrektor Oddziału Banku w Ujeździe.

  02 Lipca 2019
  czytaj dalej
 • Wnioski w Programie Rodzina 500 plus w Banku Spółdzielczym w Leśnicy

  logo PROGRMU_rodzina-500_logo.jpeg

  Bank Spółdzielczy w Leśnicy umożliwia swoim klientom indywidualnym złożenie wniosku o wypłatę świadczenia w programie „Rodzina 500+” w bankowości elektronicznej EBO.  Oznacza to, że osoby posiadające rachunek w naszym Banku mogą bez wychodzenia z domu, samodzielnie wypełnić i złożyć wniosek o wypłatę świadczenia w programie „Rodzina 500+”.

  Odpowiedni formularz jest dostępny po zalogowaniu się do systemu bankowości elektronicznej EBO: USŁUGI > WNIOSKI (przeglądaj i składaj wnioski na rządowe programy socjalne).

  Nowe wnioski można składać od 1 lipca 2019 r.

  28 Czerwca 2019
  czytaj dalej
 • Święto Spółdzielczości Bankowej 2019

  Święto Spółdzielczości 2019

  13 Czerwca 2019
  czytaj dalej
 • Wyniki regionalnego etapu konkursów Programu TalentowiSKO 2018/2019

  TalentowiSKO logo

  Znamy wyniki regionalnego etapu konkursów ogłoszonych w ramach Programu TalentowiSKO: "Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym", "Spółdzielnia dobrych serc", oraz "Inkubator szkolnych biznesów".

  Mamy powody do radości, ponieważ dwie szkoły spośród siedmiu, które przystąpiły do konkursu przeznaczonego dla szkół podstawowych, znalazły się na "liście laureatów" zdobywając II i III miejsce w regionie.

  29 Maja 2019
  czytaj dalej
 • KZBS zaprasza SKO do udziału w V edycji Konkursu pn. „Młodzi Mistrzowie Oszczędzania”

  Opiekunowie Szkolnych Kas Oszczędności

  W imieniu Krajowego Związku Banków Spółdzielczych (KZBS) zapraszamy Szkolne Kasy Oszczędności (SKO) działające pod patronatem naszego Banku do udziału w V Edycji konkursu pod nazwą: "Konkurs SKO - Młodzi Mistrzowie Oszczędzania".

  Szczegółowe zasady wraz z ankietą konkursu znajdą Państwo poniżej. Wypełnione ankiety należy złożyć do dnia 20 maja br. w placówce Banku prowadzącej rachunek SKO. Ankiety zostaną przekazane przez przedstawiciela naszego Banku do Organizatora Konkursu w terminie do dnia 24 maja br.

   

  17 Kwietnia 2019
  czytaj dalej
 • Komunikat dotyczący obsługi kasowej w Wielki Piątek 19 kwietnia 2019 r.

  Drodzy Klienci!

  Uprzejmie informujemy, że w dniu 19.04.2019 r. Wielki Piątek zmianie ulega obsługa kasowa w niektórych placówkach naszego Banku:

  • Oddział w Strzelcach Opolskich, ul. Gogolińska 2 – kasa czynna do godz. 15:30, Bank czynny do godz. 16:00
  • Oddział w Opolu, ul. Reymonta 30 – kasa czynna do godz. 15:45, Bank czynny do godz. 16:00
  17 Kwietnia 2019
  czytaj dalej
 • Radosnych Świąt Wielkanocnych

  Radosnych Świąt Wielkanocnych 2019

  09 Kwietnia 2019
  czytaj dalej