Profil Zaufany: Usługa mojeID już dostępna w Naszym Banku!      BLIK już dostępny w naszym Banku!         Nowa aplikacja mobilna do autoryzacji i logowania w bankowości internetowej      Rodzina 500+ Wnioski w Programie Rodzina 500 plus w Banku Spółdzielczym w Leśnicy      Chcesz wybudować dom? Sprawdź naszą ofertę - Kredyty hipoteczne         Załóż swojemu dziecku Rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy Konto dla Młodych          

Rachunki rozliczeniowe dla wspólnot mieszkaniowych

Ofertę dla WSPÓLNOT MIESZKANIOWYCH staraliśmy się dostosować do Państwa potrzeb. Wśród rachunków rozliczeniowych znajdą Państwo rachunek bieżący i pomocniczy w PLN oraz w walutach wymienialnych (EUR, USD, GBP, CHF). Wystarczy wybrać odpowiedni rachunek i udać się do jednej z placówek Banku Spółdzielczego w Leśnicy. Nasi Pracownicy odpowiedzą na Państwa pytania oraz udzielą wszelkich informacji. 

Rachunek rozliczeniowy BIEŻĄCY służy do gromadzenia środków pieniężnych oraz przeprowadzania bieżących rozliczeń związanych z funkcjonowaniem Wspólnoty.

Rachunek rozliczeniowy POMOCNICZY służy do gromadzenia środków na określony cel (np. opał, fundusz remontowy) i przeprowadzania określonych przez Posiadacza rachunku rozliczeń pieniężnych.

Rachunki te mogą być prowadzone na czas  określony lub nieokreślony.

Rachunki rozliczeniowe BIEŻĄCE/ POMOCNICZE prowadzone są dla:

  • osób prawnych
  • jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej, o ile posiadają zdolność prawną
  • osób fizycznych prowadzących działalność zarobkową na własny rachunek, w tym dla osób będących przedsiębiorcami

Prosimy wybrać produkt,

o którym chcecie Państwo dowiedzieć się więcej.

W zakładce: Oferty dla wspólnot mieszkaniowych > Druki i formularze znajdą Państwo wnioski oraz dyspozycje o dodatkowe usługi, z jakich mogą Państwo skorzystać w ramach rachunku rozliczeniowego, takie jak: Wniosek o kartę płatniczą Visa Business Debetowa, Wniosek w sprawie korzystania z Bankowości Internetowej (SBI - token, SKBI na kartę), Dyspozycja telefonicznej usługi na hasło, Dyspozycja uaktywnienia usługi SMS i inne.

Bank Spółdzielczy w Leśnicy informuje, że środki pieniężne zgromadzone na rachunkach bankowych w naszym Banku posiadają gwarancje Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.

Dowiedź się więcej  http://www.bfg.pl