Koronawirus - jak działamy obecnie?      PROŚBA Komunikat dotyczący koronawirusa     Nowa aplikacja mobilna do autoryzacji i logowania w bankowości internetowej      Rodzina 500+ Wnioski w Programie Rodzina 500 plus w Banku Spółdzielczym w Leśnicy      Wyróżnienie dla naszego Banku         Chcesz wybudować dom? Sprawdź naszą ofertę - Kredyty hipoteczne                  Weź Wyróżnienie dla naszego Banku na SZCZĘŚCIE!!         Załóż swojemu dziecku Rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy Konto dla Młodych           Oszczędzaj z naszym Bankiem: Wyróżnienie dla naszego Banku  e-Lokata  Wyróżnienie dla naszego Banku

Wyróżnienie dla naszego Banku

Wyróżnienie w  konkursie Najlepszy Bank Spółdzielczy A.D. 2012” odebrał  Józef Garbacz, Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Leśnicy podczas ogólnokrajowego spotkania prezesów Banków Spółdzielczych zrzeszonych w Banku Polskiej Spółdzielczości S.A., które miało miejsce dnia 26 listopada b.r. w Warszawie.

Osiągnięte przez bank wyniki zaowocowały przyznaniem wyróżnienia.  Jesteśmy przekonani, że nie byłoby to możliwe bez udziału naszych Klientów. Dziękujemy Państwu za to, że jesteście z nami od lat i pomagacie nam realizować naszą myśl przewodnią:  „Naszą dumą są nasi Klienci, dumą naszych klientów jest nasz Bank”.

WYRÓŻNIENIE dla BS- na www 6 na 4 .jpeg