Tarcza Finansowa PFR 2.0__Od stycznia nowe godziny pracy placówek__Nowa Aplikacja Mobilna__Wnioski 500+ w BS Leśnica

Karty dla firm

Karta płatnicza to wygoda i bezpieczeństwo; to przede wszystkim możliwość korzystania ze środków zgromadzonych na rachunku bez względu na miejsce naszego pobytu oraz na porę dnia. Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty. Zapraszamy do placówek naszego Banku. Pełna lista dostępna w zakładce KONTAKT > Nasze placówki.

Prosimy wybrać produkt,

o którym chcecie Państwo dowiedzieć się więcej

 

 • Karta MasterCard Business PayPass dla firm

  Karta MasterCard Business PayPass.jpeg

  Karta Mastercard Business Paypass - to międzynarodowa karta płatnicza przeznaczona dla klientów instytucjonalnych (firm). Powiązana jest z rachunkiem firmowym. Umożliwia Posiadaczowi karty dokonywanie transakcji w kraju i za granicą oraz w Internecie. Wydawana jest na okres 3 lat.

   

  07 Czerwca 2016
  czytaj dalej
 • Karta VISA Business Debetowa dla firm

  Karta VISA Business debetowa.png

  Karta VISA Business Debetowa – to międzynarodowa karta płatnicza „dedykowana” dla Klientów instytucjonalnych, jest więc kartą powiązaną z rachunkiem rozliczeniowym firmy. Umożliwia dokonywanie płatności gotówkowych i bezgotówkowych w ramach środków zgromadzonych na rachunku oraz do wysokości ustalonych limitów transakcyjnych. 

  18 Września 2013
  czytaj dalej
 • Karta debetowa Visa Business Euro (karta walutowa)

  Karta walutowa Visa Business Euro

  Karta Visa Business Euro to karta walutowa, stykowa (bez funkcji zbliżeniowej), rozliczana w walucie Euro. Wydawana jest do rachunku prowadzonego w Euro dla klientów instytucjonalnych (biznesowych). Daje możliwość dokonywania w kraju i w strefie euro transakcji bezgotówkowych bez ponoszenia dodatkowych opłat.to stykowa (bez funkcji zbliżeniowej) karta debetowa rozliczana w walucie Euro. Wydawana jest do rachunku prowadzonego w Euro. Daje możliwość dokonywania w kraju i w strefie euro transakcji bezgotówkowych bez ponoszenia dodatkowych opłat.

  03 Lipca 2017
  czytaj dalej