Uwaga 0 zł Promocja dla nowo zakładanych rachunków       Zmiany ZUS - E-Składka jeden przelew na własny rachunek w ZUS         Weź WYGODNY KREDYT na SZCZĘŚCIE!!         Załóż swojemu dziecku Rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy KONTO DLA MŁODYCH           Oszczędzaj z naszym Bankiem: E-LokataLokata PODWÓJNY ZYSK, Lokata GWARANTOWANY ZYSK

Talentowi-SKO z wizytą w Centrali naszego Banku

Dnia 26 marca 2014r. gościliśmy w siedzibie Centrali naszego Banku dzieci z Publicznej Szkoły Podstawowej w Jaryszowie – Szkoły filialnej w Sieroniowicach. Wizytę zorganizowaliśmy w ramach Program TalentowiSKO – „Lekcja w Banku”.

„Nasi SKOwicze” mogli zobaczyć Bank „od zaplecza”. Odwiedzili jedną z kas, gdzie kasjerka zaprezentował im na czym polega jej praca, oraz pokazała wiele ciekawych urządzeń wykorzystywanych na co dzień w kasie: liczarkę do banknotów, liczarkę do monet, tester na ultrafiolet, maszynkę do liczenia etc. Dzieci zobaczyły w jaki sposób sortuje się pieniądze, jak robi się paczki, jak roluje się monety. Poznały także zabezpieczenia na banknotach, a więc nauczyły się jak rozpoznać pieniądz prawdziwy i fałszywy. Ponadto zobaczyły pomieszczenie z bankomatem, a nawet sposób zasilania bankomatu.

W programie wizyty było oczywiście przewidziane spotkanie w gabinecie Pana Prezesa, gdzie dzieci mogły zasiąść w fotelu - jak się dowiedziały -  najważniejszej osoby w Banku.

Zdjęcia ze spotkania z naszymi najmłodszymi oszczędzającymi prezentujemy poniżej.