Profil Zaufany: Usługa mojeID już dostępna w Naszym Banku!      BLIK już dostępny w naszym Banku!         Nowa aplikacja mobilna do autoryzacji i logowania w bankowości internetowej      Rodzina 500+ Wnioski w Programie Rodzina 500 plus w Banku Spółdzielczym w Leśnicy      Chcesz wybudować dom? Sprawdź naszą ofertę - Kredyty hipoteczne         Załóż swojemu dziecku Rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy Konto dla Młodych          

Talentowi-SKO z wizytą w Centrali naszego Banku

Dnia 26 marca 2014r. gościliśmy w siedzibie Centrali naszego Banku dzieci z Publicznej Szkoły Podstawowej w Jaryszowie – Szkoły filialnej w Sieroniowicach. Wizytę zorganizowaliśmy w ramach Program TalentowiSKO – „Lekcja w Banku”.

„Nasi SKOwicze” mogli zobaczyć Bank „od zaplecza”. Odwiedzili jedną z kas, gdzie kasjerka zaprezentował im na czym polega jej praca, oraz pokazała wiele ciekawych urządzeń wykorzystywanych na co dzień w kasie: liczarkę do banknotów, liczarkę do monet, tester na ultrafiolet, maszynkę do liczenia etc. Dzieci zobaczyły w jaki sposób sortuje się pieniądze, jak robi się paczki, jak roluje się monety. Poznały także zabezpieczenia na banknotach, a więc nauczyły się jak rozpoznać pieniądz prawdziwy i fałszywy. Ponadto zobaczyły pomieszczenie z bankomatem, a nawet sposób zasilania bankomatu.

W programie wizyty było oczywiście przewidziane spotkanie w gabinecie Pana Prezesa, gdzie dzieci mogły zasiąść w fotelu - jak się dowiedziały -  najważniejszej osoby w Banku.

Zdjęcia ze spotkania z naszymi najmłodszymi oszczędzającymi prezentujemy poniżej.