TARCZA FINANSOWA PFR      Nowa aplikacja mobilna do autoryzacji i logowania w bankowości internetowej      Rodzina 500+ Wnioski w Programie Rodzina 500 plus w Banku Spółdzielczym w Leśnicy      Pierwsze nagrody loterii SUPER LOKATA - wydane!         Chcesz wybudować dom? Sprawdź naszą ofertę - Kredyty hipoteczne         Załóż swojemu dziecku Rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy Konto dla Młodych          

Pierwsze nagrody loterii SUPER LOKATA - wydane!

Przypomnijmy – losowanie odbyło się w dniu 25 kwietnia 2014r. Zgodnie z regulaminem loterii promocyjnej SUPER LOKATA wydawanie nagród rozpoczęliśmy od dnia 12 maja 2014r. Wszyscy Laureaci zostali poinformowani o terminie, w jakim mogą zgłosić się po odbiór wygranej (do dnia 13 czerwca br.).

Poniżej prezentujemy Państwu kilka zdjęć z wydania nagród. Zwycięzcom jeszcze raz serdecznie gratulujemy!!

 

 

Wszystkich Klientów, którzy nie znaleźli się na liście laureatów loterii SUPER LOKATA, serdecznie zachęcamy do „spróbowania szczęścia” w trwającej od 14 kwietnia do 29 sierpnia 2014r. drugiej edycji loterii promocyjnej pod nazwą "SUPER LOKATA II". Tym razem nagrodą główną jest FORD FOCUS!! Wśród nagród dodatkowych -  laptopy, rowery, tablety oraz ekspresy do kawy. Podobnie jak przy pierwszej edycji każdy tysiąc złotych – to 1 los dający szansę wygranej! Losowanie odbędzie się we wrześniu 2015 roku.

Serdecznie zapraszamy do udziału w loterii!