Profil Zaufany: Usługa mojeID już dostępna w Naszym Banku!      BLIK już dostępny w naszym Banku!         Nowa aplikacja mobilna do autoryzacji i logowania w bankowości internetowej      Rodzina 500+ Wnioski w Programie Rodzina 500 plus w Banku Spółdzielczym w Leśnicy      Chcesz wybudować dom? Sprawdź naszą ofertę - Kredyty hipoteczne         Załóż swojemu dziecku Rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy Konto dla Młodych          

Wyniki Konkursów w ramach Programu TalentowiSKO

Do rywalizacji stanęło ponad 32.000 uczniów z 442 szkół podstawowych, 42 gimnazjów i 85 szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski.

Z terenu działania naszego Banku do Konkursu przystąpiło 8 Szkół Podstawowych.

Najmłodsi „talentowicze”, w konkursie „Dziś oszczędzam w SKO, jutro w Banku Spółdzielczym” mieli za zadanie zorganizować konkurs o oszczędzaniu, przygotować przedstawienie na temat związany z finansami oraz przeprowadzić aukcję (zbiórkę pieniędzy) na określony cel.

Najlepsze na szczeblu regionalnym okazały się:

  • W kategorii „mała szkoła”
  1. Szkoła Podstawowa w Sieroniowicach (pod patronatem naszego Banku) z wynikiem 102 pkt.
  2. Szkoła Podstawowa w Borowie Wielkim (pod patronatem BS Kożuchów) z 90,8 pkt.
  • W kategorii „duża szkoła”
  1. Szkoła Podstawowa w Wiechlicach (pod patronatem BS Żagań) z 73,9 pkt.
  2. Szkoła Podstawowa w Ozimku (pod patronatem naszego Banku) z 69,9 pkt.

Niezmiernie miło nam poinformować Państwa o wynikach etapu krajowego. W grupie Szkół Podstawowych I miejsce zajęła Publiczna Szkoła Podstawowa w Jaryszowie Szkoła Filialna w Sieroniowicach z liczbą punktów 99.

Naszym Szkolnym Kasom Oszczędności SERDECZNIE GRATULUJEMY!