Profil Zaufany: Usługa mojeID już dostępna w Naszym Banku!      BLIK już dostępny w naszym Banku!         Nowa aplikacja mobilna do autoryzacji i logowania w bankowości internetowej      Rodzina 500+ Wnioski w Programie Rodzina 500 plus w Banku Spółdzielczym w Leśnicy      Chcesz wybudować dom? Sprawdź naszą ofertę - Kredyty hipoteczne         Załóż swojemu dziecku Rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy Konto dla Młodych          

Dyplomy dla uczniów z Sieroniowickiej Szkoły

W dniu  27 czerwca 2014r podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego 2013/2014 w szkole filialnej w Sieroniowicach, uczestniczyli przedstawiciele Banku Spółdzielczego w Leśnicy: Małgorzata Plachetka – wiceprezes Zarządu Banku oraz Irena Wenszka – dyrektor oddziału Banku w Ujeździe.

Podczas gali nastąpiło wręczenie dyplomów dla wszystkich uczestników SKO oraz dyplomów i czeków dla szkoły za zajęcie I miejsca na szczeblu regionalnym i krajowym w konkursie „Dziś oszczędzam w SKO, jutro w Banku Spółdzielczym”.

Przedstawiciele Banku podziękowali uczniom, ich rodzicom i opiekunom, dyrekcji szkoły, a zwłaszcza Pani Grażynie Janiczuk - opiekunce grupy SKO, za współpracę i aktywną rolę w realizacji Programu TalentowiSKO.