Profil Zaufany: Usługa mojeID już dostępna w Naszym Banku!      BLIK już dostępny w naszym Banku!         Nowa aplikacja mobilna do autoryzacji i logowania w bankowości internetowej      Rodzina 500+ Wnioski w Programie Rodzina 500 plus w Banku Spółdzielczym w Leśnicy      Chcesz wybudować dom? Sprawdź naszą ofertę - Kredyty hipoteczne         Załóż swojemu dziecku Rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy Konto dla Młodych          

Połączenie dwóch Banków - 01.10.2014r.

W dniu 08.09.2014 Komisja Nadzoru Finansowego wydała decyzję zezwalającą na połączenie z dniem 1 października 2014r. Banku Spółdzielczego w Leśnicy - Bank przejmujący z Bankiem Spółdzielczym w Głuchołazach – Bank przejmowany.

Obecnie nasz bank posiada 16 placówek bankowych, w tym 6 oddziałów, 9 filii oraz 1 punkt kasowy (pełne dane teleadresowe dostępne w zakładce KONTAKT). Swoim zasięgiem działania obejmuje większą cześć województwa opolskiego oraz jeden z powiatów w województwie śląskim.

W związku z przeprowadzonym połączeniem, pragniemy serdecznie powitać dotychczasowych klientów Banku Spółdzielczego w Głuchołazach w gronie klientów Banku Spółdzielczego w Leśnicy z siedzibą w Strzelcach Opolskich.  Wierzymy, że nasza oferta produktowa sprosta Państwa oczekiwaniom; będziemy dążyć  do zapewnienia Państwu rzetelnej, stabilnej i bezpiecznej  obsługi.