Nowa aplikacja mobilna do autoryzacji i logowania w bankowości internetowej      Rodzina 500+ Wnioski w Programie Rodzina 500 plus w Banku Spółdzielczym w Leśnicy      Doładowania telefonów - aktualne promocje         Chcesz wybudować dom? Sprawdź naszą ofertę - Kredyty hipoteczne                  Weź WYGODNY KREDYT na SZCZĘŚCIE!!         Załóż swojemu dziecku Rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy Konto dla Młodych           Oszczędzaj z naszym Bankiem: Lokata PREMIUM BIS  e-Lokata  Lokata PROGRES 12

Doładowania telefonów - aktualne promocje

 • Rozmowy i SMSy bez limitu + pakiet GB w Orange na kartę

  250x250.jpeg

  W Orange na kartę dzięki usłudze masz nielimitowane połączenia do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych oraz nielimitowane SMS-y, a do tego gigantyczny pakiet danych. Doładuj numer, włącz i swobodnie korzystaj z telefonu.

   

  03 Kwietnia 2019
  czytaj dalej
 • Promocja „Sypnęło gigabajtami”

  sypnęło gigabajtami

  W Orange na kartę po każdym doładowaniu zawsze sypnie Ci darmowymi gigabajtami.  

  W Orange Free po każdym doładowaniu zawsze otrzymujesz bonus w postaci pakietu GB zupełnie za darmo, a całą kwotę złotówek z doładowania możesz przeznaczyć na co chcesz – usługę no limit, rozmowy, SMSy, MMSy. Nic nie musisz włączać – bonus zostanie przyznany automatycznie po doładowaniu.

  28 Sierpnia 2019
  czytaj dalej
 • Promocja Orange "Masz za staż"

  a315b.jpeg

  Super oferta w Orange! Dla lojalnych klientów nawet 30% więcej za regularne doładowania!

   

  11 Października 2017
  czytaj dalej
 • Promocja Skarbonka

  a260.jpeg

  Orange rozdaje prezenty użytkownikom ofert na kartę! W ramach promocji za doładowanie konta można otrzymać dodatkowe środki, które gromadzone są na dedykowanym koncie „Skarbonka”.

  Promocja Skarbonka obowiązuje do odwołania.

  11 Października 2017
  czytaj dalej
 • Nowa oferta w T-Mobile na kartę - Video bez limitu danych

  180x180px_T.jpeg

  Nowa oferta w T-Mobile na kartę. Nowość na kartę bez limitu, video, rozmowy, SMS-y i MMS-y. Zapraszamy wszystkich nowych i obecnych Klientów T-Mobile z taryfą Frii do skorzystania z oferty T-Mobile na kartę VIDEO BEZ LIMITU DANYCH.

  Oferta dostępna od dnia 06.06.2018 r. do jej wycofania.

  04 Września 2018
  czytaj dalej