Platynowy Laur Umiejętności i Kompetencji 2019 dla Banku Spółdzielczego w Leśnicy   UWAGA! Komunikat dla Klientów Oddziału Banku w OPOLU           Nowa aplikacja mobilna do autoryzacji i logowania w bankowości internetowej      Rodzina 500+ Wnioski w Programie Rodzina 500 plus w Banku Spółdzielczym w Leśnicy      Platynowy Laur Umiejętności i Kompetencji         Chcesz wybudować dom? Sprawdź naszą ofertę - Kredyty hipoteczne                  Weź WYGODNY KREDYT na SZCZĘŚCIE!!         Załóż swojemu dziecku Rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy Konto dla Młodych           Oszczędzaj z naszym Bankiem: Lokata PREMIUM BIS  e-Lokata  Lokata PROGRES 12

Platynowy Laur Umiejętności i Kompetencji

Niezmiernie miło nam poinformować Państwa, iż Pan Józef Garbacz Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Leśnicy otrzymał prestiżowe wyróżnieniePlatynowy Laur Umiejętności i Kompetencji 2014.

Uroczyste wręczenie Platynowego Lauru nastąpiło w dniu 9 stycznia 2015 r. podczas Jubileuszowej Gali XV edycji Opolskich Laurów Umiejętności i Kompetencji, która odbyła się w Filharmonii Opolskiej im. J. Elsmera.

Nagroda została przyznana przez Regionalną Kapitułę Laurów Umiejętności i Kompetencji 2014 w Katowicach na wniosek Opolskiej Kapituły Laurów.

Galę uświetnił występ Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk" im. Stanisława Hadyny.

Serdecznie Gratulujemy Panu Jozefowi Garbacz Prezesawi Zarządu naszego Banku oraz wszystkim laureatom.

 

 

Więcej na stronie Opolskiej Izby Gospodarczej