Profil Zaufany: Usługa mojeID już dostępna w Naszym Banku!      BLIK już dostępny w naszym Banku!         Nowa aplikacja mobilna do autoryzacji i logowania w bankowości internetowej      Rodzina 500+ Wnioski w Programie Rodzina 500 plus w Banku Spółdzielczym w Leśnicy      Chcesz wybudować dom? Sprawdź naszą ofertę - Kredyty hipoteczne         Załóż swojemu dziecku Rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy Konto dla Młodych          

REGIONALNY ETAP KONKURSU TALENTOWISKO rozstrzygnięty

Zakończył się  regionalny etap konkurs ogłoszonych w ramach Programu TalentowiSKO - "Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym" dla szkół podstawowych, "Spółdzielnia dobrych serc" dla szkół gimnazjalnych oraz "Inkubator szkolnych biznesów" dla szkół ponadgimnazjalnych.

Do tegorocznej edycji konkursów przystąpiło ponad 36 000 uczniów z  blisko 300 szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz niespełna 50 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych. Poziom prac był wysoki a rywalizacja zacięta.
 

Z terenu działania naszego Banku do konkursu przystąpiło 10 szkół.
Miło nam poinformować , że nasze SKO przy Szkole Podstawowej w Leśnicy w kategorii szkoły duże zdobyło I miejsce w regionie wrocławskim.

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom i przypominamy, że szkoły, które zdobyły
 I miejsce na szczeblu regionalnym będą walczyć o nagrody w etapie krajowym, którego rozstrzygnięcie odbędzie się 7 czerwca br.

Życzymy powodzenia naszej Szkole Podstawowej w Leśnicy w etapie krajowym.