Uwaga 0 zł Promocja dla nowo zakładanych rachunków       Zmiany ZUS - E-Składka jeden przelew na własny rachunek w ZUS         Weź WYGODNY KREDYT na SZCZĘŚCIE!!         Załóż swojemu dziecku Rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy KONTO DLA MŁODYCH           Oszczędzaj z naszym Bankiem: E-LokataLokata PODWÓJNY ZYSK, Lokata GWARANTOWANY ZYSK

"TalentowiSKO” z wizytą w Strzeleckim Oddziale naszego Banku

Dnia 17 listopada 2016 r. gościliśmy w Oddziale w Strzelcach Opolskich dzieci z Publicznej Szkoły Podstawowej w Jaryszowie – Szkoły Filialnej w Sieroniowicach. „Lekcja w Banku” została zorganizowana w ramach Program TalentowiSKO.

„Nasi SKOwicze” mogli zobaczyć Bank „od zaplecza”. Odwiedzili jedną z kas, gdzie kasjerka zaprezentował im na czym polega jej praca, oraz pokazała wiele ciekawych urządzeń wykorzystywanych na co dzień w kasie; tj.  liczarka do banknotów, czytnik kodów, maszynka do liczenia etc. Dzieci zobaczyły w jaki sposób sortuje się pieniądze, jak robi się paczki, jak roluje się monety. Poznały także zabezpieczenia na banknotach, a więc nauczyły się jak rozpoznać pieniądz prawdziwy i fałszywy. Ponadto odwiedziły pomieszczenie z bankomatem oraz zobaczyły jak wygląda urządzenie, dzięki któremu Klienci – także ich rodzice; mogą wybrać pieniążki przy użyciu karty płatniczej.

Z zaciekawieniem słuchały na czym polega praca w banku, po co do banku przychodzą klienci, kto jest najważniejszy w banku oraz co to jest kredyt, lokata i konto bankowe.

Zdjęcia ze spotkania z naszymi najmłodszymi oszczędzającymi prezentujemy poniżej.