UWAGA! Wigilia 24.12.2019 r. Bank nieczynny      Nowa aplikacja mobilna do autoryzacji i logowania w bankowości internetowej      Rodzina 500+ Wnioski w Programie Rodzina 500 plus w Banku Spółdzielczym w Leśnicy      Bank sprzeda/ wynajmie dom z basenem i budynkami niemieszkalnymi w Gąsiorowicach         Chcesz wybudować dom? Sprawdź naszą ofertę - Kredyty hipoteczne                  Weź WYGODNY KREDYT na SZCZĘŚCIE!!         Załóż swojemu dziecku Rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy Konto dla Młodych           Oszczędzaj z naszym Bankiem: Lokata PREMIUM BIS  e-Lokata  Lokata PROGRES 12

Bank sprzeda/ wynajmie dom z basenem i budynkami niemieszkalnymi w Gąsiorowicach

Bank Spółdzielczy w Leśnicy sprzeda lub wynajmie nieruchomość gruntową zabudowaną położoną w Gąsiorowicach, przy ul. Wolności o powierzchni łącznej działki 0,1920 ha . W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działki oznaczone są jako tereny zabudowy mieszkaniowo – usługowej.

Powierzchnie zabudowy budynków znajdujących się na terenie działki:
1) budynek mieszkalny (nr ewidencyjny 215) - 125 m2
2) budynek niemieszkalny (nr ewidencyjny 275) – 168 m2
3) budynek niemieszkalny (nr ewidencyjny 277) - 152 m2
4) budynek niemieszkalny (nr ewidencyjny 276) – wiata – 104 m2
5) budynek transportu i łączności (nr ewidencyjny 728) – garaż – 18 m2
6) budynek niemieszkalny (nr ewidencyjny 279) - 33m2
7) na terenie działki znajduje się również murowany basen.

Budynek mieszkalny jest w bardzo dobrym stanie technicznym, nie wymaga dużych nakładów finansowych. Wybudowany został w latach 80-tych XX wieku. Jest dwukondygnacyjny, z dachem dwuspadowym. Posiada bardzo długi balkon i przytulny taras wśród zieleni. Na ogrodzie znajduje się duży murowany basen oraz miejsce na grilla. Nieruchomość posiada dostęp do rzeki. Ściany zewnętrzne murowane z cegły. Dach kryty blachą. Na parterze znajduje się: hall, łazienka z WC, garderoba. Na piętrze znajdują się: kuchnia, jadalnia, salon, trzy sypialnie, łazienka, spiżarnia i pralnia. Schody wewnętrzne żelbetowe z okładziną z granitu. Posadzki cementowe wyłożone płytkami granitowymi. Ogrzewanie – piec węglowy. Oprócz kaloryferów budynek posiada ogrzewanie podłogowe. Stolarka okienna i drzwiowa w bardzo dobrym stanie - drewniana.

Budynki niemieszkalne – idealne do prowadzenia działalności gospodarczej/ magazynowej.
Cena zakupu: 549.000,00 zł  (sprzedaż będzie częściowo objęta podatkiem VAT - część budynków wykorzystywana do działalności gospodarczej).
Zachęcamy do zobaczenia nieruchomości po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym po numerem tel: 509 270 210, 77 463 92 11 lub mail . Preferowane godziny kontaktu: poniedziałek – piątek godz. 08:00-16:00.


Nieruchomość dostępna od zaraz!