Wniosek o wakacje kredytowe   |||   Informacje dla klientów w zwiazku z konfliktem na Ukrainie   |||   Kredyt Mój Dom marża 1,75%   |||   Wnioski 500+ w BS Leśnica

Realizujemy film wizerunkowo-reklamowy naszego Banku

W dniu 02.06.2017 r. (piątek) rozpoczęliśmy realizację pierwszych ujęć do filmu reklamowo – wizerunkowego naszego Banku. W filmie chcemy pokazać lokalny charakter działania  naszego Banku oraz jego otwartość na Klienta. Ponadto reklamować będziemy kilka kluczowych produktów oraz „opowiemy” historię rodziny związanej z naszym bankiem, czyli korzystającej z naszych bankowych produktów i usług.  

Do filmu musieliśmy znaleźć „aktorów” – statystów, ale nie było z tym większego problemu, ponieważ nasi pracownicy są otwarci i chętnie przyjmują nowe wyzwania. W związku z tym to właśnie oni odegrają w filmie "główne role". Poza tym również kilku naszych Klientów zgodziło się na zagranie roli lub statystowanie w naszej filmowej realizacji.

Nasza „filmowa rodzina” przychodzi do naszego Banku szukając korzystnej oferty kredytowej na realizację swoich marzeń – czyli budowę domu. Podpisuje umowę i rozpoczyna budowę. Przy okazji dowiaduje się o loterii promocyjnej – lokacie z nagrodami, w której nagrodą główną jest samochód osobowy. Postanawia wpłacić na lokatę minimalną kwotę 1.000,00 zł. Najstarszy syn zakłada w naszym Banku „konto dla młodych za 0 zł” i korzysta z rachunku mobilnie, bo przecież młodym ludziom szkoda czasu na przychodzenie do banku, więc znajdą u nas także ofertę odpowiednią dla siebie.

Kiedy przychodzi dzień rozstrzygnięcia loterii (lokaty z nagrodami), okazuje się, że ..……. No właśnie może nie zdradzajmy do końca scenariusza naszego filmu.      

W filmie pojawi się jeszcze motyw „rolnika”, który rozwija swoje gospodarstwo z naszym Bankiem, a także motyw przedsiębiorcy.    

Ujęcia rozpoczęliśmy; można powiedzieć od końca; ponieważ w dniu 02.06.2017 przygotowaliśmy aranżację losowania nagród naszej loterii promocyjnej (w filmie ta scena będzie na końcu). Potem 06.06.2017 kręciliśmy ujęcia z udziałem dzieci z SKO.

Pod patronatem naszego banku działa 10 Szkolnych Kas Oszczędności ze Szkół Podstawowych, które co roku przystępują do konkursu w ramach Programu TalentowiSKO pn.”Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym”.

Z wyborem Szkoły nie mieliśmy problemu – PSP w Jaryszowie – Szkoła Filialna w SIERONIOWICACH zajęła I miejsce w ww konkursie na etapie regionalnym w kategorii szkoły małe.

W związku z tym zdjęcia kręciliśmy z udziałem dzieci z Sieroniowickiej Szkoły. Chodziło nam o pokazanie edukacyjnej roli Banku poprzez SKO (Szkolne Kasy Oszczędności).

Czy uda nam się zrealizować film tak jak byśmy chcieli – czas pokaże. Przed nami jeszcze „ostatnie plany filmowe”, a więc trochę pracy do wykonania.

Montaż filmu reklamowego planowany jest na koniec czerwca – początek lipca, potem przystąpimy do jego promocji nie tylko na naszej bankowej stronie www.bslesnica.pl ale także na www.nto.pl, www.naszemiasto.pl, www.youtube.pl, www.vimeo.com, www.facebook.pl

Mamy nadzieję, że naszym obecnym i przyszłym Klientom spodoba się taka forma reklamy i że nasza produkcja filmowa zachęci ich do korzystania z naszych produktów.