KOMUNIKANT DLA BENEFICJENTÓW TARCZY FINANSOWEJ PFR         Usługa mojeID już dostępna w Naszym Banku!      BLIK już dostępny w naszym Banku!         Nowa aplikacja mobilna do autoryzacji i logowania w bankowości internetowej      Rodzina 500+ Wnioski w Programie Rodzina 500 plus w Banku Spółdzielczym w Leśnicy      Chcesz wybudować dom? Sprawdź naszą ofertę - Kredyty hipoteczne         Załóż swojemu dziecku Rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy Konto dla Młodych

Usługa VISA CHECKOUT

Informujemy, że w kwietniu 2017 r. VISA wprowadziła na rynek polski portfel elektroniczny pod nazwą VISA CHECKOUT, którego celem jest przyśpieszenie i usprawnienie internetowych i mobilnych płatności.

Rozwiązanie to ma na celu wyeliminowanie wpisywania za każdym razem danych karty płatniczej oraz innych danych potrzebnych do sfinalizowania transakcji (np. adres wysyłki, e-mail, telefon kontaktowy). Klient, który zarejestruje swoją kartę w VISA CHECKOUT tylko raz podaje wszystkie dane niezbędne do dokonania płatności. Przy kolejnych zakupach online wystarczy podać login i hasło do aplikacji aby zrealizować transakcję.

Ponadto VISA udostępnia w VISA CHECKOUT wizerunki kart płatniczych na przycisku płatności.