Promocja 0 zł rachunek dla Firm i Wspólnot mieszkaniowych <> Promocja kredyt Mój Dom marża 1,95% <> Proces umorzeń w ramach Tarczy Finansowej PFR 1.0 <> Wnioski 500+ w BS Leśnica

Podpisanie umowy sponsorskiej z Opolskim Związkiem Piłki Nożnej

W dniu 03.08.2017 r. w siedzibie Banku przy ulicy Gogolińskiej 2 w Strzelcach Opolskich  nastąpiło uroczyste podpisanie umowy sponsorskiej pomiędzy Bankiem Spółdzielczym w Leśnicy a Opolskim Związkiem Piłki Nożnej. To kontynuacja współpracy nawiązanej w 2016 roku, która powstała przede wszystkim w oparciu o zamiłowanie do piłki nożnej.

Na podstawie zawartej umowy Bank jest sponsorem tytularnym IV Ligi Opolskiej w sezonie 2017/2018, w związku z tym liga nadal nosi nazwę: BANK SPÓŁDZIELCZY W LEŚNICY IV LIGA OPOLSKA”.

Kontynuacja współpracy pozwoli na propagowanie idei sportu oraz zdrowego trybu życia przez nasz Bank, w czasach kiedy młode pokolenie dorasta przed ekranem laptopa, ze smartfonem w ręce oraz tabletem pod poduszką!

Chcemy dawać młodym ludziom jak najlepsze wzorce oraz wzbudzać w nich zamiłowanie oraz pasję do sportu, do aktywności fizycznej.

Znane jest nam wszystkim powiedzenie: „W zdrowym ciele, zdrowy duch” – i nikt nie zaprzeczy, że nie jest prawdziwe.