Olimpiada sportowa młodych talentowiczów z sieroniowickiej szkoły       Zmiany ZUS - E-Składka jeden przelew na własny rachunek w ZUS         Weź WYGODNY KREDYT na SZCZĘŚCIE!!         Załóż swojemu dziecku Rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy KONTO DLA MŁODYCH           Oszczędzaj z naszym Bankiem: E-LokataLokata PODWÓJNY ZYSK, Lokata GWARANTOWANY ZYSK

Olimpiada sportowa młodych talentowiczów z sieroniowickiej szkoły

W dniu 21.02.2018 r. w sieroniowickiej szkole członkowie SKO wzięli udział w "Olimpiadzie Sportowej z Bankiem Spółdzielczym", zorganizowanej przez opiekuna grupy Panią Grażynę Janiczuk.

Tak opisują wydarzenie na blogowisku programu TalentowiSKO: "Po porządnej rozgrzewce zapaliliśmy pochodnię i znicz olimpijski. Następnie rozpoczęliśmy konkurencje sportowe - przewożenie pieniędzy po ławeczce, rzuty pieniążkami do worka, turlanie pieniędzy pod przeszkodami i inne. Najwięcej radości sprawiło jednak dzieciom transportowanie osoby z pieniążkiem do skarbonki (koła hula-hop). Dzieci przewoziły się na kocach na czas. Istne szaleństwo i dużo radości. Na szczęście całe rozgrywki zakończyły się remisem - wszyscy zwyciężyli. W nagrodę każdy otrzymał drobny upominek".

Zapraszamy do zobaczenia galerii.