KOMUNIKANT DLA BENEFICJENTÓW TARCZY FINANSOWEJ PFR         Usługa mojeID już dostępna w Naszym Banku!      BLIK już dostępny w naszym Banku!         Nowa aplikacja mobilna do autoryzacji i logowania w bankowości internetowej      Rodzina 500+ Wnioski w Programie Rodzina 500 plus w Banku Spółdzielczym w Leśnicy      Chcesz wybudować dom? Sprawdź naszą ofertę - Kredyty hipoteczne         Załóż swojemu dziecku Rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy Konto dla Młodych

Olimpiada sportowa młodych talentowiczów z sieroniowickiej szkoły

W dniu 21.02.2018 r. w sieroniowickiej szkole członkowie SKO wzięli udział w "Olimpiadzie Sportowej z Bankiem Spółdzielczym", zorganizowanej przez opiekuna grupy Panią Grażynę Janiczuk.

Tak opisują wydarzenie na blogowisku programu TalentowiSKO: "Po porządnej rozgrzewce zapaliliśmy pochodnię i znicz olimpijski. Następnie rozpoczęliśmy konkurencje sportowe - przewożenie pieniędzy po ławeczce, rzuty pieniążkami do worka, turlanie pieniędzy pod przeszkodami i inne. Najwięcej radości sprawiło jednak dzieciom transportowanie osoby z pieniążkiem do skarbonki (koła hula-hop). Dzieci przewoziły się na kocach na czas. Istne szaleństwo i dużo radości. Na szczęście całe rozgrywki zakończyły się remisem - wszyscy zwyciężyli. W nagrodę każdy otrzymał drobny upominek".

Zapraszamy do zobaczenia galerii.