Profil Zaufany: Usługa mojeID już dostępna w Naszym Banku!      BLIK już dostępny w naszym Banku!         Nowa aplikacja mobilna do autoryzacji i logowania w bankowości internetowej      Rodzina 500+ Wnioski w Programie Rodzina 500 plus w Banku Spółdzielczym w Leśnicy      Chcesz wybudować dom? Sprawdź naszą ofertę - Kredyty hipoteczne         Załóż swojemu dziecku Rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy Konto dla Młodych          

Zakończyły się konkursy w ramach Programu TalentowiSKO

Konkurs pn. "Oszczędzanie w SKO procentuje w Banku Spółdzielczym" w ramach Programu TalentowiSKO przeznaczony dla Szkolnych Kas Oszczędności (dla Szkół Podstawowych) rozpoczął się 30 września 2017 r. Do dnia 8 kwietnia 2018 r. szkoły, które zgłosiły swój udział w konkursie zobligowane były do złożenia w Banku raportów z działań konkursowych. Spośród 11 zgłoszonych do konkursu szkół‚, ostatecznie raporty z działań konkursowych złożyło 7 szkół‚. 

Teraz czekamy do dnia 25 maja na wyniki I etapu (etap regionalny), a następnie 10 czerwca poznamy zwycięzców etapu krajowego. Przez okres trwania konkursu od października 2017 do koń„ca marca 2018 dzieci miał‚y szereg zadań„ do wykonania, brał‚y udział‚ w konkursach zorganizowanych przez opiekunów SKO, musiał‚y zorganizować‡ ogólnoszkolny konkurs o oszczędzaniu oraz przygotować‡ przedstawienie na temat związany z oszczędzaniem i rozwijaniem talentów, a także przeprowadzić‡ zbiórkę™ pieniędzy na określony cel. Trzymamy kciuki za "naszych sko-wiczów".

Dzieci mają w sobie ogromny potencjał, są bardzo twórcze, ich sposób podejścia do zadań konkursowych odzwierciedlają prace plastyczne jakie wykonały w okresie trwania konkursu. Niektóre z nich prezentujemy Państwu na zdjęciach poniżej. To prace wykonane przez uczniów szkoły filialnej w Sieroniowicach.