Chcesz wybudować dom? Sprawdź naszą ofertę - Kredyty hipoteczne                  Weź WYGODNY KREDYT na SZCZĘŚCIE!!         Załóż swojemu dziecku Rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy Konto dla Młodych           Oszczędzaj z naszym Bankiem: Lokata PREMIUM BIS  e-Lokata  Lokata PROGRES 12

Promocja "100% więcej na 20-lecie Plus na Kartę"

Promocja obowiązuje w dniu 4 czerwca 2018 r. od godziny 00:00 do godziny 23:59. Abonenci, którzy w czasie trwania promocji zasilą konta kwotą o wartości od 30 zł do 99 zł brutto otrzymają bonus w postaci 100% wartości dokonanego doładowania. Bonus zostanie automatycznie aktywowany na koncie Abonenta. Z promocyjnych warunków doładowania skorzystać mogą wszyscy Abonenci PLUS na Kartę, Simplus, Sami Swoi oraz 36i6.

Dotyczy doładowań przez wybrane strony bankowe oraz strony internetowe i aplikacje – lista szczegółowa znajduje się w regulaminie promocji.   Bonus nie przedłuża okresu ważności dla usług wychodzących. Promocja nie dotyczy ofert MIX. Szczegóły oferty „100% więcej na 20-lecie Plus na Kartę”  w regulaminie dostępnym na stronie www.plus.pl/doladujonline.

PDFRegulamin_100%_wiecej.pdf
700x336-bez-cta.png