Koronawirus - jak działamy obecnie?      PROŚBA Komunikat dotyczący koronawirusa     Nowa aplikacja mobilna do autoryzacji i logowania w bankowości internetowej      Rodzina 500+ Wnioski w Programie Rodzina 500 plus w Banku Spółdzielczym w Leśnicy      ... pasowanie na SKO-wicza w Sieroniowicach         Chcesz wybudować dom? Sprawdź naszą ofertę - Kredyty hipoteczne                  Weź ... pasowanie na SKO-wicza w Sieroniowicach na SZCZĘŚCIE!!         Załóż swojemu dziecku Rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy Konto dla Młodych           Oszczędzaj z naszym Bankiem: ... pasowanie na SKO-wicza w Sieroniowicach  e-Lokata  ... pasowanie na SKO-wicza w Sieroniowicach

... pasowanie na SKO-wicza w Sieroniowicach

Informację na temat wydarzenia oraz zdjęcia otrzymaliśmy od opiekuna SKO Pani Kariny Kierstein-Lizon, poniżej prezentujemy krótką relację z uroczystości:

"Świętowaliśmy potrójnie: pasowanie na ucznia kl. I, Dzień Edukacji Narodowej oraz - co dla naszej SKO najistotniejsze - pasowanie nowych SKO-wiczów. Wszyscy zebrani goście ponownie wysłuchali "oszczędnej wersji lokomotywy", tym razem we wspólnym wykonaniu wszystkich uczniów szkoły filialnej w Sieroniowicach. Po uroczystym pasowaniu Pani Irena Wenszka, Dyrektor Oddziału w Ujeździe, wręczyła na zachętę do współpracy w SKO zarówno pierwszo- jak i drugoklasistom plany lekcji, magnesy i zakładki z logo Talentowiska. Po świetnie przygotowanym występie udaliśmy się w wyśmienitych humorach na poczęstunek zorganizowany przez naszych fantastycznych rodziców. Nie osiadamy na laurach, ale już myślimy o kolejnym popisie naszych talentów, tym razem po śląsku... "