Profil Zaufany: Usługa mojeID już dostępna w Naszym Banku!      BLIK już dostępny w naszym Banku!         Nowa aplikacja mobilna do autoryzacji i logowania w bankowości internetowej      Rodzina 500+ Wnioski w Programie Rodzina 500 plus w Banku Spółdzielczym w Leśnicy      Chcesz wybudować dom? Sprawdź naszą ofertę - Kredyty hipoteczne         Załóż swojemu dziecku Rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy Konto dla Młodych          

Międzynarodowe przekazy pieniężne WESTERN UNION

KOMUNIKAT z dnia 01.04.2020 r.

Bank Spółdzielczy w Leśnicy informuje, że rozliczenia przesyłane przez Western Union realizowane są włącznie na rzecz klientów posiadających w naszym Banku rachunek rozliczeniowy lub oszczędnościowy.

 

Bank Spółdzielczy w Leśnicy  realizuje międzynarodowe przekazy pieniężne WESTERN UNION . Western Union daje możliwość łatwego i szybkiego przesłania pieniędzy na całym świecie. Aby skorzystać z usługi nie potrzebne jest konto bankowe, czek ani karta kredytowa. Wystarczy wypełnić formularz i wpłacić pieniądze. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii informatycznych, pieniądze wysłane w systemie Western Union, błyskawicznie i bezpiecznie docierają do adresata. W Polsce przekazy Western Union przeznaczone są dla osób prywatnych. Adresat przekazu może odebrać pieniądze już po kilku minutach od wysłania.

W placówkach Banku Spółdzielczego w Leśnicy możecie Państwo realizować przekazy Western Union
zarówno w PLN, jak i w USD oraz wypłacać w PLN, USD i EURO.

 

Więcej informacji na temat przekazów Western Union na stronie www.westernunion.pl:

wu.jpeg

oraz pod numerem Infolinii: 801 120 224
dla osób dzwoniących z telefonów komórkowych i z zagranicy:+48 22 591 2224