TARCZA FINANSOWA PFR      Nowa aplikacja mobilna do autoryzacji i logowania w bankowości internetowej      Rodzina 500+ Wnioski w Programie Rodzina 500 plus w Banku Spółdzielczym w Leśnicy      Wnioski w Programie Rodzina 500 plus w Banku Spółdzielczym w Leśnicy         Chcesz wybudować dom? Sprawdź naszą ofertę - Kredyty hipoteczne                  Weź Wnioski w Programie Rodzina 500 plus w Banku Spółdzielczym w Leśnicy na SZCZĘŚCIE!!         Załóż swojemu dziecku Rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy Konto dla Młodych           Oszczędzaj z naszym Bankiem: Wnioski w Programie Rodzina 500 plus w Banku Spółdzielczym w Leśnicy  e-Lokata  Wnioski w Programie Rodzina 500 plus w Banku Spółdzielczym w Leśnicy

Wnioski w Programie Rodzina 500 plus w Banku Spółdzielczym w Leśnicy

Bank Spółdzielczy w Leśnicy umożliwia swoim klientom indywidualnym złożenie wniosku o wypłatę świadczenia w programie „Rodzina 500+” w bankowości elektronicznej EBO.  Oznacza to, że osoby posiadające rachunek w naszym Banku mogą bez wychodzenia z domu, samodzielnie wypełnić i złożyć wniosek o wypłatę świadczenia w programie „Rodzina 500+”.

Odpowiedni formularz jest dostępny po zalogowaniu się do systemu bankowości elektronicznej EBO: USŁUGI > WNIOSKI (przeglądaj i składaj wnioski na rządowe programy socjalne).

Za złożenie wniosku za pośrednictwem bankowości internetowej EBO, Bank nie pobiera żadnych opłat, ani nie trzeba instalować na komputerze żadnego dodatkowego oprogramowania.

Więcej informacji na:

https://www.gov.pl/web/rodzina/materialy-informacyjne

https://www.gov.pl/web/rodzina/najwazniejsze-zmiany-w-programie-rodzina-500

https://www.gov.pl/web/rodzina/7-pytan-i-odpowiedzi-o-rodzina-500-na-nowych-zasadach

www.bankbps.pl

500plus_banery750x200.jpeg