Platynowy Laur Umiejętności i Kompetencji    UWAGA! Komunikat dla Klientów Oddziału Banku w OPOLU           Nowa aplikacja mobilna do autoryzacji i logowania w bankowości internetowej      Rodzina 500+ Wnioski w Programie Rodzina 500 plus w Banku Spółdzielczym w Leśnicy      Komunikat dotyczący indywidualnego rachunku podatkowego         Chcesz wybudować dom? Sprawdź naszą ofertę - Kredyty hipoteczne                  Weź WYGODNY KREDYT na SZCZĘŚCIE!!         Załóż swojemu dziecku Rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy Konto dla Młodych           Oszczędzaj z naszym Bankiem: Lokata PREMIUM BIS  e-Lokata  Lokata PROGRES 12

Komunikat dotyczący indywidualnego rachunku podatkowego

Szanowni Klienci!!!

 Ze względu na zmiany od 1 stycznia 2020 r. ustawy  o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz niektórych innych ustaw w części dotyczącej indywidualnego rachunku podatkowego identyfikującego podatnika  informujemy, że w dniu 31 grudnia 2019 r. realizować można przelewy za pośrednictwem systemu bankowości internetowej EBO wysyłane na Urzędy Skarbowe tylko do godziny 12.30. Wysłanie takiego przelewu po godzinie granicznej spowoduje odrzucenie go w dniu 2 stycznia 2020 r. jako niezrealizowany (status przelewu „błędny”).

Informujemy, że od dnia 2 stycznia 2020 r. wpłaty należności z tytułu podatków PIT, CIT i VAT mogą być dokonywane wyłącznie na indywidualne rachunki podatkowe wygenerowane indywidualnie tzw. mikrorachunki bądź rachunki urzędów skarbowych dokonując wpłat z tytułu pozostałych podatków.

Więcej informacji: https://www.gov.pl/web/finanse/jakie-zmiany-w-podatkach-od-1-stycznia-2020-r