Nowa aplikacja mobilna do autoryzacji i logowania w bankowości internetowej      Rodzina 500+ Wnioski w Programie Rodzina 500 plus w Banku Spółdzielczym w Leśnicy      Kredyty gotówkowe         Chcesz wybudować dom? Sprawdź naszą ofertę - Kredyty hipoteczne                  Weź WYGODNY KREDYT na SZCZĘŚCIE!!         Załóż swojemu dziecku Rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy Konto dla Młodych           Oszczędzaj z naszym Bankiem: Lokata PREMIUM BIS  e-Lokata  Lokata PROGRES 12

Kredyty gotówkowe

 • WYGODNY KREDYT

  Wygodny Kredyt na SZCZĘŚCIE

  Szybki i tani kredyt gotówkowy stworzony dla klientów lubiących wygodę – wygodne raty i wygodny okres spłat. Dzięki ubezpieczeniu możliwość pozbycia się problemów w sytuacji nieszczęśliwych zdarzeń.

  06 Października 2015
  czytaj dalej
 • EKO Kredyt

  Przygotowaliśmy dla Państwa kolejny kredyt! Dzięki EKO Kredytowi będą mogli Państwo zrealizować wiele „ekopozytywnych” inwestycji. Zapraszamy do placówek Banku.

  10 Września 2014
  czytaj dalej
 • Bezpieczny Kredyt

  BEZPIECZNY-KREDYT_www-na-25.07.2018_Slider.jpeg

  To nowy kredyt gotówkowy przygotowany z myślą o Klientach indywidualnych (osoby fizyczne). Podstawowymi zaletami bezpiecznego kredytu są:

  • korzystne, bardzo konkurencyjne oprocentowanie
  • wysoka kwota kredytu – nawet do 50.000 zł
  • dogodny okres kredytowania

   

  08 Września 2014
  czytaj dalej
 • Kredyt GOTÓWKOWY

  To kredyt na dowolny cel skierowany do osób fizycznych. Maksymalny okres kredytowania wynosi 5 lat.

  14 Sierpnia 2013
  czytaj dalej
 • Kredyt "SZYBKA GOTÓWKA"

  Kredyt może być przeznaczony na dowolny cel konsumpcyjny. Maksymalny okres kredytowania wynosi 2 lata.

  czytaj dalej
 • Kredyt w rachunku oszczędnościowo - rozliczeniowym ROR

  To kredyt odnawialny dla osób fizycznych posiadających rachunek oszczędnościowo- rozliczeniowy ROR w jednej z placówek Banku Spółdzielczego w Leśnicy. Kredyt w rachunku jest praktyczną  formą finansowania potrzeb. Limit kredytowy przyznawany jest na okres jednego roku z możliwością automatycznego przedłużenia na następny okres. Każdy wpływ środków na rachunek zmniejsza aktualne saldo zadłużenia.

  14 Sierpnia 2013
  czytaj dalej
 • Kredyt na ZAKUP POJAZDÓW

  To oferta kredytowa skierowana do osób fizycznych. Kredyt udzielany jest na zakup: nowych i używanych – samochodów osobowych, motorowerów, motocykli, skuterów podlegających zarejestrowaniu na podstawie przepisów prawa powszechnie obowiązującego.

  14 Sierpnia 2013
  czytaj dalej
 • Kredyt KONSOLIDACYJNY niezabezpieczony hipotecznie

  Kredyt konsolidacyjny to rodzaj kredytu przeznaczony na spłatę innych zobowiązań kredytobiorcy. Konsolidacji podlegają kredyty zaciągnięte w innych podmiotach finansowych.

  14 Sierpnia 2013
  czytaj dalej