Profil Zaufany: Usługa mojeID już dostępna w Naszym Banku!      BLIK już dostępny w naszym Banku!         Nowa aplikacja mobilna do autoryzacji i logowania w bankowości internetowej      Rodzina 500+ Wnioski w Programie Rodzina 500 plus w Banku Spółdzielczym w Leśnicy      Chcesz wybudować dom? Sprawdź naszą ofertę - Kredyty hipoteczne         Załóż swojemu dziecku Rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy Konto dla Młodych          

Założenie profilu zaufanego za pomocą mojeID krok po kroku

Jak założyć profil zaufany?

1 Uzupełnić swoje dane w Banku

Wystarczy odwiedzić najbliższą placówkę Banku Spółdzielczego w Leśnicy i podać swój adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (o ile nie zostało to wykonane wcześniej).

2 Zarejestrować Profil Zaufany

Następnie należy wejść na komputerze na stronę profilu zaufanego https://pz.gov.pl/ i się zarejestrować wybierając Bank Spółdzielczy w Leśnicy jako dostawcę tożsamości. Po wybraniu Naszego Banku zostaną Państwo przekierowani na stronę bankowości internetowej EBO gdzie będzie można potwierdzić tożsamość profilu zaufanego.

Sprawdź jak zrobić to krok po kroku

Kliknąć przycisk ZAREJESTRUJ na stronie pz.gov.pl

pz11.png


Jako sposób pozyskania profilu zaufanego wybrać "Bank lub inny dostawca tożsamości".

pz22.png


W oknie wyboru dostawcy wybrać kafelek z SGB Banki Spółdzielcze / Grupa BPS

pz33.png


W oknie wyszukiwania banku wpisać fragment nazwy np. Leśn Poniżej pojawi się pole z nazwą Bank Spółdzielczy w Leśnicy, które należy kliknąć.

pz44.png


Zalogować się do bankowości internetowej

pz55.png


Wyrazić zgodę dla Krajowej Izby Rozliczeniowej na wykorzystanie Państwa danych w celu założenia profilu zaufanego.

pz66.png


W następnym kroku zostaną Państwo ponownie przekierowani do strony pz.gov.pl i poproszeni o wpisanie kodu z wiadomości sms.