Koronawirus - jak działamy obecnie?      PROŚBA Komunikat dotyczący koronawirusa     Nowa aplikacja mobilna do autoryzacji i logowania w bankowości internetowej      Rodzina 500+ Wnioski w Programie Rodzina 500 plus w Banku Spółdzielczym w Leśnicy      Komunikaty         Chcesz wybudować dom? Sprawdź naszą ofertę - Kredyty hipoteczne                  Weź Komunikaty na SZCZĘŚCIE!!         Załóż swojemu dziecku Rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy Konto dla Młodych           Oszczędzaj z naszym Bankiem: Komunikaty  e-Lokata  Komunikaty

Komunikaty

 • Konserwacja EBO Token PRO

  02 Kwietnia 2020
  czytaj dalej
 • Western Union

  Bank Spółdzielczy w Leśnicy informuje, że rozliczenia przesyłane przez Western Union realizowane są włącznie na rzecz klientów posiadających w naszym Banku rachunek rozliczeniowy lub oszczędnościowy.

  02 Kwietnia 2020
  czytaj dalej
 • Prace konserwatorskie EBO Token Pro

  23 Marca 2020
  czytaj dalej
 • Działania pomocowe

  Zarząd Banku Spółdzielczego w Leśnicy w nawiązaniu do rekomendacji Związku Banków Polskich wobec powstałego zagrożenia rozprzestrzenienia się pandemii koronawirusa COVID -19, która może nieść trudne dziś do przewidzenia skutki dla sytuacji finansowej kredytobiorców – klientów banków (komunikat ZBP z dnia 16.03.2020r.) postanawia wdrożyć działania pomocowe.

  21 Marca 2020
  czytaj dalej
 • Uwaga na wyłudzenia „na koronawirusa”

  Obecnie obowiązujący stan zagrożenia epidemicznego wykorzystują oszuści. To dla nich okazja do wyłudzenia loginów i haseł do bankowości za pomocą fałszywych stron płatności.

  17 Marca 2020
  czytaj dalej
 • Raport dostępności PSD2 API w Banku Spółdzielczym w Leśnicy

  16 Marca 2020
  czytaj dalej
 • Uwaga na oszukańcze ogłoszenia związane z epidemią koronawirusa (COVID-19)

  Komenda Główna Policji oraz FinCERT.pl – Bankowe Centrum Cyberbezpieczeństwa ZBP ostrzegają przed oszukańczymi ogłoszeniami związanymi np. potrzebą zapłaty za szczepionkę przeciwko koronawirusowi COVID-19, czy przejęciem przez NBP środków klientów zdeponowanych w bankach jako tzw. „rezerw krajowych NBP”.

  16 Marca 2020
  czytaj dalej
 • Koronawirus - jak działamy obecnie?

  Jak działamy obecnie?

  W Polsce panuje niecodzienna sytuacja związana ze stanem zagrożenia epidemicznego. Na bieżąco śledzimy wszelkie komunikaty dotyczące koronawirusa wydawane przez organy administracji państwowej i służby sanitarne.

  Działamy tak, aby zadbać o bezpieczeństwo i ciągłość w dostępie do naszych usług.

  14 Marca 2020
  czytaj dalej
 • Komunikat dotyczący koronawirusa

  Szanowni Klienci,

  W związku z zagrożeniem spowodowanym rozprzestrzenianiem się koronawirusa i ostatnimi decyzjami władz różnego szczebla zwracamy się z prośbą aby, Nasi Klienci, mając na względzie nasze wspólne zdrowie i bezpieczeństwo:

  12 Marca 2020
  czytaj dalej
 • Ważny komunikat - przerwanie łącza internetowego

  W dniu dzisiejszym tj. 04.03.2020 roku około godziny 10 podczas prac remontowych drogi doszło do poważnego uszkodzenia sieci światłowodowej. Skutkiem tego przy ulicy Gogolińskiej w Strzelcach Opolskich, przy której mieści się Centrala Banku Spółdzielczego w Leśnicy nastąpiło przerwanie łącza internetowego co uniemożliwia bieżącą realizację zleceń płatniczych składanych przez Naszych Klientów. Awaria wynikła z przyczyn od nas niezależnych.

  W związku z powyższym występować mogą opóźnienia w realizacji przelewów przychodzących i wychodzących z rachunków bankowych oraz rozliczeń pieniężnych.  

  Bardzo przepraszamy za utrudnienia.

  04 Marca 2020
  czytaj dalej