Nowa aplikacja mobilna do autoryzacji i logowania w bankowości internetowej      Rodzina 500+ Wnioski w Programie Rodzina 500 plus w Banku Spółdzielczym w Leśnicy      Komunikaty         Chcesz wybudować dom? Sprawdź naszą ofertę - Kredyty hipoteczne                  Weź WYGODNY KREDYT na SZCZĘŚCIE!!         Załóż swojemu dziecku Rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy Konto dla Młodych           Oszczędzaj z naszym Bankiem: Lokata PREMIUM BIS  e-Lokata  Lokata PROGRES 12

Komunikaty

 • Wigilia 24.12.2019 r. Bank nieczynny

  Szanowni Klienci!

  Zarząd Banku Spółdzielczego w Leśnicy uprzejmie informuje, że w dniu 24 grudnia 2019 r. (Wigilia) wszystkie placówki Banku będą nieczynne.

  Za utrudnienia przepraszamy.

   

  06 Grudnia 2019
  czytaj dalej
 • Komunikat dla Klientów Oddziału Banku w OPOLU

  Szanowni Klienci

  Pragniemy poinformować o zmianie lokalizacji opolskiej placówki naszego banku. Od dnia 27 stycznia 2020 roku (poniedziałek) Bank Spółdzielczy w Leśnicy Oddział w Opolu zostanie przeniesiony z: ul. Reymonta 30, 45-072 Opole na: ul. DAMROTA 1, 45-064 OPOLE (róg ulicy Damrota z Krakowską, obok Domu Towarowego Ziemowit).

  Jednocześnie informujemy, że numery telefonów, fax oraz adres e-mail  nie uległy zmianie.

  29 Listopada 2019
  czytaj dalej
 • Mikrorachunek podatkowy od 1 stycznia 2020 r. – możesz go sprawdzić już od dziś

  Od 1 stycznia 2020 r. PIT, CIT i VAT zapłacisz do urzędu skarbowego wyłącznie za pomocą indywidualnego rachunku podatkowego (mikrorachunku podatkowego). Swój numer mikrorachunku możesz sprawdzić już teraz w generatorze dostępnym na stronie podatki.gov.pl lub w dowolnym urzędzie skarbowym. Wystarczy podać swój numer PESEL lub NIP.

  14 Listopada 2019
  czytaj dalej
 • Biała lista podatników VAT

  Z dniem 1 września 2019 r. weszła w życie ustawa z dnia 12 kwietnia 2019 r. wprowadzająca wykaz podatników VAT (tzw. biała lista podatników VAT) oraz obowiązek, od dnia 1 stycznia 2020 roku, weryfikowania rachunków bankowych kontrahentów.

  Biała lista podatników VAT zastąpiła dotychczas funkcjonujące wykazy podmiotów zarejestrowanych, niezarejestrowanych oraz wykreślonych i przywróconych do rejestru VAT.

  14 Listopada 2019
  czytaj dalej
 • Komunikat IKE 2020

  Uprzejmie informujemy, że stosownie do Obwieszczenia Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 22 października 2019 r.  w sprawie wysokości kwoty wpłat na indywidualne konto emerytalne w roku 2020 (M.P. z 2019r. poz. 1055);  wysokość kwoty wpłat na indywidualne konto emerytalne w roku 2020 wynosi 15.681,00 zł.

  13 Listopada 2019
  czytaj dalej
 • Nowa aplikacja mobilna do autoryzacji i logowania w bankowości internetowej

  Już od 14 września 2019 r. obowiązują nowe wymogi unijne dotyczące między innymi sposobu zatwierdzania zleceń i logowania się w bankowości internetowej. W związku z powyższym została Państwu udostępniona nowa aplikacja na urządzenia mobilne, która zastąpi obecnie stosowane Token Mobilny oraz Token Online (autoryzacja SMS pozostaje bez zmian). Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

  30 Sierpnia 2019
  czytaj dalej
 • Informacje na temat silnego uwierzytelniania (SCA)

  Silne Uwierzytelnianie (SCA - Strong customer authentication) w teorii

  Czym jest uwierzytelnianie?

  Czym jest silne uwierzytelnianie?

  Kiedy należy stosować silne uwierzytelnianie?

  Silne uwierzytelnianie w Banku Spółdzielczym w Leśnicy w praktyce

  Dlaczego tradycyjne tokeny RSA, karty czipowe zostają wycofane?

  czytaj dalej
 • Zebranie Przedstawicieli Banku Spółdzielczego w Leśnicy 2019

  Zarząd Banku Spółdzielczego w Leśnicy zawiadamia, że zgodnie z postanowieniem § 22 ust. 1 Statutu  Banku w dniu 12 kwietnia 2019 r. (tj. piątek) o godz. 11:00 w Restauracji „Na Szlaku” w Leśnicy  przy ul.  Góry Św. Anny 8a, odbędzie się: ZEBRANIE PRZEDSTAWICIELI BANKU SPÓŁDZIELCZEGO W LEŚNICY.

  25 Marca 2019
  czytaj dalej
 • Laureaci loterii pod nazwą "SUPER LOKATA III"

  W dniu 30 stycznia 2019 r. w siedzibie Centrali Banku Spółdzielczego w Leśnicy mieszczącej się przy ulicy Gogolińskiej 2 w Strzelcach Opolskich miało miejsce uroczyste losowanie nagród loterii promocyjnej pod nazwą "SUPER LOKATA III".

  Rozlosowanych zostało aż  70 nagród, o łącznej wartości 80.000,00 złotych. Nagrodą główną był samochód osobowy NOWY NISSAN MICRA VISIA +. Wśród nagród dodatkowych znalazły się rowery, smartfony, tablety, komplety garnków, odkurzacze, roboty kuchenne, nawilżacze powietrza, grille elektryczne oraz żelazka. Poniżej prezentujemy Państwu listę laureatów.

  Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział w loterii.

  30 Stycznia 2019
  czytaj dalej
 • Ważny komunikat dla klientów Oddziału w Głuchołazach

  Informujemy, że Oddział Banku w Głuchołazach mieszczący się przy ul. Wyszyńskiego 6 od dnia 21 stycznia 2019 r. będzie nieczynny z powodu remontu. W związku z powyższym na czas trwania remontu zapraszamy Państwa do korzystania w pełni  z naszych usług  w pozostałych placówkach: Filia w Głuchołazach ul. Rynek 34, Punkt Kasowy w Głuchołazach ul. Wieniawskiego 1, Filia w Prudniku ul. Ratuszowa 2a.

  15 Stycznia 2019
  czytaj dalej