Profil Zaufany: Usługa mojeID już dostępna w Naszym Banku!      BLIK już dostępny w naszym Banku!         Nowa aplikacja mobilna do autoryzacji i logowania w bankowości internetowej      Rodzina 500+ Wnioski w Programie Rodzina 500 plus w Banku Spółdzielczym w Leśnicy      Chcesz wybudować dom? Sprawdź naszą ofertę - Kredyty hipoteczne         Załóż swojemu dziecku Rachunek oszczędnościowo – rozliczeniowy Konto dla Młodych          

Komunikaty

 • Prace serwisowe - karty Visa i MasterCard

  Uprzejmie informujemy, że w dniu 30 listopada 2020r. pomiędzy godziną 00:30 a godziną 01:00 - planowane są prace prowadzone w infrastrukturze IT CARD SA. (w trybie awaryjnym). W związku z powyższym, w w/w czasie mogą występować chwilowe przerwy w realizacji transakcji kartami Visa i MasterCard, w bankomatach.

   

  Za niedogodności serdecznie przepraszamy

  17 Listopada 2020
  czytaj dalej
 • Prace serwisowe - karty Visa i MasterCard

  Uprzejmie informujemy, że w nocy z 22 listopada 2020r. na 23 listopada 2020r. pomiędzy godziną 22:30 a godziną 04:30 - planowane są prace prowadzone w infrastrukturze IT CARD SA. (w trybie awaryjnym). W związku z powyższym, w w/w czasie mogą występować chwilowe przerwy w realizacji transakcji kartami Visa i MasterCard, w bankomatach.

   

  Za niedogodności serdecznie przepraszamy

  12 Listopada 2020
  czytaj dalej
 • Prace serwisowe - karty Visa i MasterCard

  Uprzejmie informujemy, że w dniu 16 października 2020r. pomiędzy godziną  00:30 a godziną 01:00 - planowane są prace prowadzone w infrastrukturze IT CARD SA. (w trybie awaryjnym). W związku z powyższym, w w/w czasie mogą występować chwilowe przerwy w realizacji transakcji kartami Visa i MasterCard, w bankomatach.

   

  Za niedogodności serdecznie przepraszamy

  13 Października 2020
  czytaj dalej
 • Komunikat w sprawie odwołania Ogólnopolskiego Konkursu w ramach programu TALENTOWISKO – edycja 2020/2021

  pobrane.jpeg

  06 Października 2020
  czytaj dalej
 • Transakcje kartami płatniczymi

  Uprzejmie informujemy, że w dniu 21 września 2020 r. pomiędzy godziną 00:30 a godziną 01:30 - planowane są prace prowadzone w infrastrukturze IT CARD SA. 

  W związku z powyższym, w w/w czasie mogą występować chwilowe przerwy w realizacji transakcji kartami Visa i MasterCard, w bankomatach Państwa Banku. 

  17 Września 2020
  czytaj dalej
 • Zasady bezpieczeństwa w zawiązku z pandemią

  koronawirus.png

  Zmiana zasad bezpieczeństwa przy wizytach w placówkach Banku Spółdzielczego w Leśnicy

  11 Września 2020
  czytaj dalej
 • Komunikat

  Bank Spółdzielczy  w Leśnicy informuje, że na podstawie uchwały podjętej przez Zarząd Banku nie będzie realizował transakcji okazjonalnych w rozumieniu ustawy z dnia 1 marca 2018 r.  o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terroryzmu:

  1. o równowartości 15 000 EUR lub większej, bez względu na to, czy transakcja jest przeprowadzana jako pojedyncza operacja, czyli kilka operacji, które wydają się ze sobą powiązane;
  2. które stanowią transfer środków pieniężnych na kwotę przekraczającą równowartość 1 000 EUR.
  03 Czerwca 2020
  czytaj dalej
 • TARCZA FINANSOWA PFR

  baner_pfr_667x277.jpeg

  Bank Spółdzielczy w Leśnicy przystąpił do programu Tarcza Finansowa PFR skierowanego do polskich przedsiębiorców, których sytuacja pogorszyła się w związku z pandemią koronawirusa.

  30 Kwietnia 2020
  czytaj dalej
 • Serwis internetowy Grupy BPS o działaniach pomocowych dla Klientów

  koronawirus_baner_20200417-80d9cc1e.jpeg

  Wszystkich naszych Klientów, których sytuacja finansowa pogorszyła się w związku z epidemią koronawirusa zapraszamy do odwiedzenia serwisu zawierającego informacje o działaniach pomocowych. W jednym miejscu znajdą Państwo materiały informacyjne dotyczące wsparcia dla Klientów indywidualnych i instytucjonalnych oferowanych przez Banki Spółdzielcze z Grupy BPS oraz instytucje państwowe i inne organizacje.

  18 Kwietnia 2020
  czytaj dalej
 • Obowiązkowe zakrywanie ust i nosa w placówkach Banku

  W związku z rozporządzeniem nakładającym obowiązek zakrywania ust i nosa poza domem - musimy nieco zmienić zasady obsługi w naszych placówkach. Jeśli masz sprawę, której nie możesz załatwić zdalnie - sprawdź, jak przygotować się do wizyty.

  17 Kwietnia 2020
  czytaj dalej