Wniosek o wakacje kredytowe   |||   Informacje dla klientów w zwiazku z konfliktem na Ukrainie   |||   Kredyt Mój Dom marża 1,75%   |||   Wnioski 500+ w BS Leśnica

Gala jubileuszowa 70 lat Banku Spółdzielczego w Leśnicy

W dniu 26 czerwca 2021 roku na Górze Świętej Anny odbyły się Obchody Jubileuszu 70-lecia Banku Spółdzielczego w Leśnicy.

20210626_114601.jpeg

Okrągła rocznica powstania Banku przypadała w 2020 roku, ale z powodu sytuacji epidemicznej najważniejsze uroczystości jubileuszowe odbyły się w roku bieżącym.

3e.jpeg

Obchody Jubileuszu 70-lecia Banku Spółdzielczego w Leśnicy rozpoczęła Msza Św.
w Bazylice Św. Anny w intencji członków, pracowników i klientów Banku, której przewodniczył Ks. Biskup.

20210626_112419.jpeg

W auli konferencyjnej Domu Pielgrzyma na Górze Św. Anny odbyła się Gala Jubileuszowa z udziałem zaproszonych Gości oraz członków i pracowników Banku.

IMG_5185.jpeg

Po powitaniu przybyłych Gości Prezes Zarządu Banku Pan Józef Garbacz z Kierownikiem zespołu organizacyjno-administracyjnego i relacji z Udziałowcami Panią Eweliną Wieszołek w wyjątkowym dialogu „międzypokoleniowym” przedstawili historię Banku.

EE130245-7A4C-44F3-ADCB-804E32991A69.png

Kanwą wystąpienia był wykład na podstawie dwóch monografii Banku Spółdzielczego w Leśnicy: autorstwa śp. Stanisława Leśniaka wydanej z okazji 50-lecia Banku oraz autorstwa śp. Andrzeja Malanowskiego z okazji 70-lecia Banku.

Historia 7 dekad Banku została opowiedziana w nietypowej ciekawej formie, co wzbudziło żywe zainteresowanie.

 

 

W części artystycznej wystąpili soliści Młodzieżowej Orkiestry Dętej w Leśnicy z recitalem utworów z różnych stron świata.

W kolejnej oficjalnej części Gali wyróżniono odznaczeniami osoby o znaczącym wkładzie w działalność i rozwój Banku, zarówno z grona Członków, Pracowników, jak i znamienitych Gości.

W czasie przeznaczonym dla Gości w wielu miłych słowach na ręce Przewodniczącego Rady Nadzorczej oraz Prezesa Zarządu Banku przekazano wyrazy uznania dla całej społeczności naszego Banku: członków i pracowników. Doceniono wkład Banku w rozwój lokalnej społeczności w różnych dziedzinach życia społecznego, kulturalnego, edukacyjnego i sportowego. Zwrócono uwagę na zbieżność podejścia Banku do swoich Klientów z mottem:

IMG_5216.jpeg

„Naszą dumą są nasi Klienci, dumą naszych Klientów jest nasz Bank”